Kontakt 697 536 022

Klimatyzacja Chorzów

Wiodący partner w branży klimatyzacji

Na przestrzeni lat, staliśmy się wiodącym partnerem w branży klimatyzacji dla wielu firm i instytucji. Oferowane przez nas usługi, oraz produkty są wysoce pożądane na lokalnym rynku usług. Dzięki czemu, coraz większa liczba osób i przedsiębiorstw wybiera właśnie naszą firmę. Jeśli chcesz dołączyć do grona osób, które wybierają najlepsze na rynku rozwiązania – wybierz naszą propozycję! Oferujemy wysokiej jakości klimatyzatory.

Posiadają one wszelkie możliwe certyfikaty, są wytwarzane przez cenionych w branży producentów. W zasięgu Twojej ręki jest sprawnie działająca klimatyzacja. Chorzów oraz okoliczne miejscowości zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Dbamy o potrzeby każdego klienta. Dlatego też, do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny. Jesteśmy gotowi pomóc Ci w wyborze najlepszego klimatyzatora. Będzie on spełniał wszystkie wymagane przez Ciebie funkcje. Jego wielkości oraz specyfikację dobierzemy w najbardziej optymalny sposób dla Twojej firmy. 

Mamy ofertę dla Ciebie!

Niezależnie od tego, czy prowadzisz restaurację,  sklep spożywczy czy innego rodzaju lokal usługowy – nasze klimatyzatory świetnie się sprawdzą. Ich zastosowanie zwiększa prestiż danego miejsca. Trudno wyobrazić sobie w dzisiejszym świecie lokale usługowe, w których nie ma klimatyzatorów. Jednak nie we wszystkich, tego rodzaju pomieszczeniach działają one w pełni sprawnie.

Dlatego chcąc zadbać o funkcjonalność zakupionych urządzeń, warto skorzystać z naszej kompleksowej oferty. Także dla gospodarstw domowych w naszej ofercie polecana jest klimatyzacja. Chorzów oraz inne miasta na Śląsku korzystają z naszych usług. Jesteśmy gotowi, zapewnić odpowiednie obniżenie temperatury powietrza również w Twoim domu. 

Wybierz naszą ofertę montażu urządzeń

Jeśli nie wiesz jaki model urządzenia wybrać – skontaktuj się z nami! Podpowiemy Ci najlepsze rozwiązanie. Nasze porady stały się naszym znakiem rozpoznawczym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, uzyskaliśmy wysoką wiedzę, którą chętnie dzielimy się z naszymi klientami. Zależy nam na tym, by pomóc Ci w najlepszym wyborze produktów. Wynika to za faktu, że liczymy na długofalową współpracę z Twoją firmą. Zarówno w zakresie sprzedawanych przez nas klimatyzatorów, jak i w kwestii serwisowania urządzeń.

Montujemy zamówione urządzenia

W naszej ofercie znajduje się możliwość montażu zamówionych urządzeń. Jest to odpowiedź naszego przedsiębiorstwa na zapotrzebowanie rynku. Dlatego też, poza ofertą wysokiej jakości klimatyzatorów, proponujemy także bardzo profesjonalny montaż urządzeń. Wykonywany jest on przez doświadczonych pracowników naszej firmy. Zadbamy o wszystkie szczegóły instalacji, dzięki czemu uzyskasz wysoką sprawność klimatyzatorów. Pomożemy także Tobie oraz innym osobom, które będą obsługiwały klimatyzację.

Podpowiemy jak z niej korzystać i przy spełnieniu jakich kryteriów staje się ona najbardziej wydajna. Nasze podpowiedzi nie mają charakteru tzw. książkowego. Nie jesteśmy teoretykami, dlatego też nasze uwagi tego rodzaju są w pełni praktyczne. Dzięki czemu zaoszczędzisz czas i nerwy w trudnych sytuacjach np. kiedy temperatura powietrza w Twoim lokalu gwałtownie wzrośnie. Dzięki nam będziesz wiedział co zrobić!

Zakres naszych usług

  • Montaż klimatyzacji
  • Serwis klimatyzacji
  • Naprawa klimatyzacji
  • Sprzedaż klimatyzacji
  • Montaż wentylacji
  • Serwis central wentylacyjnych