Kontakt 697 536 022

Montaż klimatyzacji Gliwice

Montujemy klimatyzację w Gliwicach

Wysoka efektywność naszej pracy sprawia, że możesz uzyskać w pełni profesjonalny montaż klimatyzacji. Gliwice oraz inne śląskie miasta są na naszej mapie miejsc, w których prowadzimy swoją kompleksową działalność. Opiera się ona przede wszystkim na wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, w zakresie montażu klimatyzacji. Niezależnie do tego, jakim jesteś typem usługobiorcy, my możemy zrealizować dla Ciebie usługę na realnie najwyższym poziomie. W skład naszej ekipy montażowej wchodzą doświadczone osoby. 

Nie boimy się wymagających zleceń!

Wieloletnia praca w zakresie montażu klimatyzacji sprawia, że nie boimy się podjęcia nawet najbardziej wymagających zleceń. Jeśli inne firmy rozkładają ręce, słysząc o Twoich potrzebach, skontaktuj się z nami, a my powiemy Ci, co możemy zrobić. Oferujemy bardzo korzystne ceny, które przyciągają wielu klientów. Z niektórymi z nich współpracowaliśmy już w realizacji bardzo dużych zleceń np. montowaliśmy klimatyzacje dla dużych sklepów spożywczych. Zadzwoń lub napisz do nas już dzisiaj i przekonaj się o naszym pełnym profesjonalizmie. 

Szeroki zakres montażu klimatyzacji

Znacznie szersza, niż mogłoby się na pozór wydawać jest nasza propozycja w kategorii montaż klimatyzacji. Gliwice, a także firmom z okolicznych miejscowości jesteśmy wstanie zaproponować w podstawowym pakiecie montażu urządzeń, inne równie ważne udogodnienia. Przede wszystkim, po zakończeniu montażu, przeprowadzimy krótkie szkolenie o zasadach i warunkach efektywnego korzystania z klimatyzacji. Pozwoli to Twojej firmie na  pełną optymalizację kosztów związanych z bieżącym użytkowaniem klimatyzacji.

Przystępne ceny

Cena, jaką oferujemy naszym klientom, za podstawowy montaż wynosi 850 złotych netto. Jest to bardzo przystępna kwota, jak na jakość usługi, oraz wszystkie elementy dodatkowe, jak m.in. wspomniane wcześniej szkolenie z obsługi urządzenia. W skład tego pakietu wchodzi także, montaż jednostki zewnętrznej oraz wewnętrznej i uzupełnienie, w razie takiej potrzeby czynnika chłodniczego. W razie dalszych pytań, zadzwoń pod numer telefonu: 697 53 60 22, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zakres naszych usług

  • Montaż klimatyzacji
  • Serwis klimatyzacji
  • Naprawa klimatyzacji
  • Sprzedaż klimatyzacji
  • Montaż wentylacji
  • Serwis central wentylacyjnych