Kontakt 697 536 022

Montaż klimatyzacji Katowice

Montujemy w domu i firmie

Wybór odpowiedniego klimatyzatora to dopiero początek drogi ku efektywnie działającej klimatyzacji. Równie ważny w tej kwestii, jest montaż klimatyzacji. Katowice, na terenie tego miasta jesteśmy wstanie zrealizować każde, nawet najbardziej wymagające zlecenie.

Nie ograniczamy się do kategorii naszych klientów, dlatego nie ważne, czy prowadzisz firmę, czy może chcesz, abyśmy wykonali montaż w Twoim domu, my jesteśmy wstanie zrobić to na naprawdę najwyższym poziomie. Cechuje nas przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki czemu nie zaskoczą nas, nawet najtrudniejsze technicznie zlecenia. Zadzwoń lub napisz do nas maila, a nasz konsultant pomoże Ci w wyborze najlepszej usługi montażu. 

Przystępne ceny

Osoby, które wykonują prace montażu klimatyzacji, są prawdziwymi pasjonatami swojej pracy. Ich wiedza oraz zaangażowanie wobec wykonywanego zlecenia, przyniesie same pozytywne skutki dla Twoje przedsiębiorstwa lub domu. Propozycja naszej firmy uwzględnia możliwość wykonania montażu dla firm prywatnych, ale też państwowych.

Ceny naszych usług montażu nie należą do wysokich. Ponadto, w podstawowym pakiecie montażu, masz zagwarantowane szkolenie z obsługi klimatyzacji. Jest to bardzo cenione przez naszych klientów i przede wszystkim wyjątkowe ważne zagadnienie. Zdobycie wysokiej wiedzy, przez Ciebie, oraz inne osoby, które będą docelowo obsługiwać klimatyzację, zapewnia pełne bezpieczeństwo budynków, w których znajdują się takowa instalacja. 

Szybkie terminy realizacji zleceń

W zasięgu Twojej ręki jest nie tylko profesjonalnie wykonany montaż klimatyzacji. Katowice są siedzibą naszej firmy, dlatego też zdecydowanie łatwiej jest nas nam zagwarantować, najlepsze terminy realizacji prac właśnie firmom z tego miasta. Po ustaleniu szczegółów zlecenia, podamy Ci możliwe okresy, w których możemy rozpocząć dla Ciebie pracę. U nas nie spotkasz się z ciągłym przesuwaniem terminu rozpoczęcia montażu klimatyzacji.

Cenimy zarówno swój, jak i Twój czas, dlatego możesz być pewien naszego pełnego profesjonalizmu w tym aspekcie współpracy. Czas, jaki będziemy potrzebować na realizację pełnego zadania, jest uzależniony od wielu czynników. Przede wszystkim od złożoności technicznej danej klimatyzacji. Dlatego już na etapie wyboru przez Ciebie konkretnego klimatyzatora, będziemy mogli oszacować ile dni lub godzin będziemy potrzebowali, by móc zrealizować Twoje zamówienie. 

Mamy duże doświadczenie!

Nasza załoga ma na swoim koncie, już wiele wykonanych montaży klimatyzacji. Realizowaliśmy tego rodzaju zadania zarówno w mieszkaniach, biurach, jak i w dużych zakładach przemysłowych. Dlatego sprostamy naprawdę każdemu zleceniu. Szczególnie korzystną, cenowo ofertę kierujemy do firm, oraz administratorów budynków.

Jeśli chcesz dowiedzieć się coś więcej na ten temat, zapraszamy do kontaktu. Nasz pracownik wyjaśni Ci wszystkie szczegóły takiej współpracy. Dołącz do grona zadowolonych klientów, tak jak i oni możesz cieszyć się działającą przez długie lata sprawną klimatyzacją, która jest możliwa dzięki wykonaniu profesjonalnego montażu.

Zakres naszych usług

  • Montaż klimatyzacji
  • Serwis klimatyzacji
  • Naprawa klimatyzacji
  • Sprzedaż klimatyzacji
  • Montaż wentylacji
  • Serwis central wentylacyjnych