Kontakt 697 536 022

Rekuperacja

Wentylacja mechaniczna

Oferowane przez nas wysokiej jakości rozwiązania, stały się naszą cechą charakterystyczną. Dzięki zastosowaniu najlepszych technik  w branży jesteśmy coraz częściej wybieraną przez klientów firmą. Termin rekuperacja jest wciąż mało jasny i nieznany wśród usługobiorców naszej branży. Najprościej mówiąc, rekuperacja jest wentylacją mechaniczną. Jednak charakteryzuje się także odzyskiwaniem ciepła. Tylko z nami masz najszerszy wybór w tej tematyce. Jesteśmy wstanie zaproponować Twojemu przedsiębiorstwu najdogodniejsze warunki współpracy. Mamy pewność, że znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie, które będzie korzystne nie tylko od strony technicznej. Także niskie ceny za nasze produktu, sprzyjają kompleksowemu korzystaniu z naszej oferty. 

Oferta do administratorów i prywatnych firm

Szczególna oferta finansowa jest kierowana przez nas, do prywatnych firm oraz administratorów budynków. Doskonale rozumiemy, że zapotrzebowanie tego typu podmiotów, na rekuperację jest naprawdę wysokie. Dzięki nam zyskasz pełen komfort użytkowania i zadbasz o zdrowie klientów swojej firmy. Rekuperacja jest bardzo przyjazna środowisku. Dzięki wybraniu tego rodzaju rozwiązania, nie będziesz nawet musiał otwierać okien w pomieszczeniach, by mieć świeże i czyste powietrze! Wynika to przede wszystkim za faktu, że rekuperacja jest w pełni kompleksowym urządzeniem. Świetnie rozumiemy, że Twoja firma dąży do pełnej optymalizacji wszystkich kosztów. Dlatego jeśli nie lubisz przepłacać za rachunki, warto abyś wybrał właśnie nasze rozwiązania. 

Wysoka oszczędność energii

Rekuperacja w naszym wydaniu to również wysoka oszczędność energii. Już wielu naszych klientów, niejednokrotnie dziwiło się, że rachunki za media mogą być, aż tak niskie! Jeśli chcesz dołączyć do grona tych szczęśliwców – wybierz właśnie naszą firmę! Zadbamy o wszystkie potrzeby Twojego przedsiębiorstwa. Budynki położone szczególnie w okolicach parków, czy lasów przy użyciu rekuperacji będą pozbawione wlatywania do pomieszczeń różnego rodzaju owadów. Wynika, to z przedstawionego wcześnie faktu, że nie ma konieczności otwierania okien, by mieć czyste powietrze w środku! Dzięki czemu zadbasz o dobre samopoczucie swoim pracowników oraz wszystkich klientów. Z pewnością nie chcesz, by osoby przebywające na terenie Twojej firmy, zostały ukąszone przez owady.  My również tego nie chcemy, dlatego pomożemy Ci w wyborze rozwiązania, które będzie idealnie spełniać wszystkie Twoje potrzeby.

Pełna kompleksowość oferty

Nasza propozycja nie sprowadza się jedynie do oferowania systemu rekuperacji. Dbamy o pełną kompleksowość oferty, dlatego też jesteśmy wstanie zainstalować cały system. Jest to bardzo wymagające zadanie, dlatego nasze doświadczenie będzie tutaj z pewnością niezbędne. Jeśli nie lubisz ryzykować z wątpliwej jakości fachowcami, to dobrze trafiłeś! Podejdziemy do Twojego zlecenia w   sposób w pełni indywidualny. Zwracamy uwagę, na wszystkie szczegóły zadnia. Dzięki czemu zainstalowana rekuperacja jest potem, przy jej użytkowaniu, maksymalnie wydajna. Co także przekłada się na korzystny stan Twojego portfela. Działamy na terenie miast z województwa śląskiego. Na naszej liście miejscowości, w których wykonywaliśmy nasze prace są zarówno wioski, jak i duże miasta tj. Sosnowiec, Katowice, czy Chorzów. 

Oferta dla domów jednorodzinnych

Przed wykonaniem montażu, umówimy się z Tobą na dogodny termin. Zawsze dotrzymujemy danego słowa, dlatego nie musisz obawiać się o to, że Cię zawiedziemy. Możesz spokojnie planować kolejne inwestycje swojej firmy lub gospodarstwa domowego. Rekuperacja może być montowana nie tylko w dużych budynkach, o charakterze przemysłowym, czy produkcyjnym. Także domy jednorodzinne mogą skorzystać z owej oferty. Wykorzystanie tej technologii, jak najbardziej wpisuje się w proces budowy domu energooszczędnego. Planowanie takowej inwestycji, powinno odbyć się już na etapie powstawania projektu budynków. Dlatego zapraszamy do kontaktu, z profesjonalnymi pracownikami naszej firmy. Jeśli jesteś alergikiem, tym bardziej powinieneś wybrać nasze rozwiązania. Rekuperacja ogranicza liczbę kurzu w budynkach, dzięki czemu pozytywnie wpływa na dobre samopoczucie osób w nich przebywających.

Zakres naszych usług

  • Montaż klimatyzacji
  • Serwis klimatyzacji
  • Naprawa klimatyzacji
  • Sprzedaż klimatyzacji
  • Montaż wentylacji
  • Serwis central wentylacyjnych