Kontakt 579 609 609

Klimatyzacja Bytom

Najlepsze rozwiązania

Oferujemy wysokiej jakości rozwiązania w kategorii klimatyzacja. Bytom oraz firmy z okolicznych miejscowości bardzo chętnie korzystają z naszych usług. Jeśli Twoja firma również jest zainteresowana kompleksową ofertą – sprawdź co możemy Ci zaproponować. Nasza propozycja to przede wszystkim wysoce wydajne i energooszczędne klimatyzatory.

Są one dostępne w różnych cenach, dzięki czemu możesz wybrać odpowiednie urządzenie za naprawdę dobre pieniądze. Wszystkie produkty mają określoną specyfikację, dlatego też już na poziomie wyboru konkretnego klimatyzatora możesz poznać jego szczegółowe zastosowanie. Różnorodność naszych produktów, zapewnia wybór odpowiedniego klimatyzatora zarówno do małych, jak i dużych pomieszczeń. 

Służymy pomocą!

W razie pytań lub wątpliwości, jaki konkretny produkt będzie odpowiedni dla Twojej firmy, możesz skorzystać z porad naszych pracowników. Są to niezwykle doświadczone osoby, które na swoim koncie mają już wiele sprzedanych klimatyzatorów. Dlatego nie czekaj i jak najszybciej skontaktuj się z nami! Przedstawimy najlepsze rozwiązania dla Twojego przedsiębiorstwa.

Nasza oferta jest skierowana także do osób prywatnych oraz instytucji państwowych. W zasięgu Twojej ręki jest najlepszej jakości klimatyzacja. Bytom to jedno ze śląskich miast, na terenie którego prowadzimy swoją kompleksową działalność. Nie ogranicza się ona jedynie do sprzedaży klimatyzatorów. 

Oferta szyta na miarę Twoich potrzeb

Oferujemy również możliwość profesjonalnego montażu urządzeń. Jest on połączony z transportem zamówionych wcześniej klimatyzatorów. Wybranie tego wariantu, w sposób znaczący zapewni skrócenie czasu, oczekiwania na realizację pełnej usługi tj. zakup produktu + montaż. Ten model współpracy z naszą firmą jest wybierany bardzo często. Wykonywane przez nas usługi montażu są przeprowadzane zgodnie ze wszystkimi przepisami i standardami branży. Dzięki czemu, możesz czuć się bezpiecznie i nie obawiać się o to, że Twój klimatyzator nie będzie działał w pełni sprawnie. Jest to możliwe dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu. 

Różni klienci, różne oczekiwania

Na przestrzeni lat spotkaliśmy się z różnymi oczekiwaniami i problemami naszych klientów. Każdy z nich rozwiązaliśmy z bardzo dobrym skutkiem. Co często przekładało się na wieloletnią współpracę, która jest realizowana aż po dziś.

Zapraszamy również Twoją firmę do owocnej współpracy. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszej oferty, będziemy mogli zaproponować Twojej firmie najbardziej dogodne warunku współpracy. Będą one uwzględniać indywidualne zapotrzebowania przedsiębiorstwa, którego jesteś właścicielem. 

Naprawimy Twój klimatyzator

Prowadzony przez naszą firmę serwis klimatyzacji, jest miejscem, gdzie możesz naprawić swoje klimatyzatory. Nasi pracownicy zadbają, by w razie awarii sprzętu, jak najszybciej przywrócić go do oczekiwanej funkcjonalności. Oferujemy także bieżącą wymianę filtrów, która są bardzo ważne dla zdrowia osób, które przebywają w klimatyzowanych pomieszczeniach.

Według naszych założeń, zakupiona przez Ciebie klimatyzacja, powinna nie tylko dbać o obniżenie temperatury w lokalu. Jej naczelnym zadaniem powinno być również dbanie o zdrowie osób przebywających w danym pomieszczeniu. Jeśli chcesz, by klienci Twojej firmy odczuwali chłód na swoim ciele, a jednocześnie nie byli narażeni na choroby – zgłoś się do nas! Dobierzemy odpowiedni sprzęt i go zamontujemy w bardzo dobrej cenie.

Zakres naszych usług

  • Montaż klimatyzacji
  • Serwis klimatyzacji
  • Naprawa klimatyzacji
  • Sprzedaż klimatyzacji
  • Montaż wentylacji
  • Serwis central wentylacyjnych

Montaż klimatyzacji oraz wentylacji – KRIS-WENT: Bytom, Chorzów, Kraków i nie tylko

Klimatyzacja to obecnie nieodłączne wyposażenie każdego biura, galerii handlowej oraz wszelkich innych miejsc użyteczności publicznej. Pozwala na ochłodzenie pomieszczenia, gdy za oknem panują naprawdę wysokie temperatury. Firma KRIS-WENT z siedzibą w Katowicach oferuje montaż klimatyzacji i wentylacji na terenie woj. śląskiego oraz okolic. Pracujemy w takich miastach jak m.in. Bytom, Gliwice, Jaworzno, Chorzów, czy Kraków. Stawiamy na nowoczesne urządzenia – proponujemy klimatyzatory oraz centrale wentylacyjne zarówno do mniejszych, jak i większych przestrzeni. Zajmujemy się także rekuperacją. Nasze realizacje znajdziesz w sklepach, aptekach, restauracjach, firmach oraz domach nie tylko w Katowicach, ale również w Sosnowcu, Krakowie, Opolu i Częstochowie.

Profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji

Obsługujemy zarówno Klientów komercyjnych, jak i indywidualnych. Oferujemy montaż klimatyzacji oraz wentylacji w dobrej cenie. Chętnie służymy fachowym doradztwem w doborze odpowiedniego urządzenia. Zawsze dbamy o staranne przygotowanie oferty i przekazanie wszelkich szczegółów techniczno-eksploatacyjnych. KRIS-WENT to także profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji. Naprawa rekuperatorów również wchodzi w zakres naszych usług.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta KRIS-WENT, zachęcamy do kontaktu. Swoje usługi kierujemy zarówno do mieszkańców Katowic, Sosnowca, Bytomia i innych miast w woj. śląskim, jak i Krakowa oraz okolic.