Kontakt 579 609 609

Klimatyzacja Opole

Oferta najlepszych rozwiązań

W naszej ofercie jest dostępna wysokiej jakości klimatyzacja. Opole jest miastem, w którym prowadzimy na szeroką skalę naszą działalność, dostarczając jednocześnie najlepszych rozwiązań w tej branży. Nasza propozycja jest skierowana do szerokiego spectrum odbiorców. Są nimi zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa. Różnorodność produktów pozwala na dopasowanie odpowiedniego klimatyzatora do konkretnego pomieszczenia. Nasi doradcy klienta pomogą Ci w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań. Przy doradztwie tego typu bierzemy pod uwagę indywidualne czynniki. Są nimi przede wszystkim wielkość lokalu oraz naświetlenie słoneczne. Kiedy zapoznamy się z tymi elementami, które są inne niemal dla każdej firmy, będziemy mogli zaproponować Twojemu przedsiębiorstwu konkretną ofertę. 

Poznaj nasze klimatyzatory

Na naszej stronie internetowej możesz zapoznać się ze szczegółowymi specyfikacjami wszystkich produktów. Każdy z nich jest inny, dlatego też będzie miał zastosowanie w innych warunkach. W zależności od Twoich potrzeb, będziesz potrzebował innego klimatyzatora. Jednak wszystkie oferowane przez nas urządzenia, posiadają niezbędne certyfikaty jakości. Potwierdzają one wysoką skuteczność zastosowania. Są bardzo bezpiecznie w użytkowaniu oraz nie wpływają negatywnie na zdrowie. Jest to szczególnie ważne, w lokalach gdzie przebywają ludzie. Z pewnością nie chcesz, żeby klienci rozchorowali się po pobycie w siedzibie Twojej firmy. My też tego nie chcemy! Dlatego proponujemy Ci najlepsze produkty, w bardzo dobrych cenach. 

Wychodzimy naprzeciw Twoim wymaganiom

Dzięki nam masz stały dostęp do najlepszych usług w kategorii klimatyzacja. Opole – na terenie tego miasta, możemy zamontować wybraną przez Ciebie klimatyzację. Montaż urządzeń, to kompleksowa oferta naszej firmy. W jej skład wchodzi transport zamówionych klimatyzatorów oraz ich w pełni profesjonalna instalacja. Jesteśmy gotowi na taki montaż, nawet w najbardziej wymagających miejscach. Jeśli lokal, w którym chcesz zamontować klimatyzację jest nawet tzw. starej konstrukcji – my sobie z tym poradzimy! Z łatwością zamontujemy instalację, która będzie służyła Twojej firmie przez lata! Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Zapewniamy fachową opiekę

Jeśli posiadasz klimatyzację w swoim lokalu, a wcześniej nie korzystałeś z naszych usług, również możemy zaproponować Ci współpracę. Często się zdarza, że inne firmy zarówno na poziomie montażu, jak i serwisowania urządzeń popełniają błędy. Dlatego też, proponujemy Ci usługę w pełni kompleksowej naprawy klimatyzacji. My zwracamy uwagę, nawet na najmniejsze szczegóły funkcjonowania całego systemu klimatyzacji. Z naszego doświadczenia wynika, że właśnie te małe, często niepozorne szczegóły, razem tworzą jedną spójną całość, dzięki której klimatyzacja działa sprawnie. Jeśli nie chcesz przepłacać za rachunki za media, wynikające z powodu niesprawnie działającej klimatyzacji – zgłoś się do nas! Zapewnimy Twojej firmie fachową opiekę nad wszystkimi urządzeniami. Sprostamy nawet najbardziej skomplikowanym problemom. Kiedy inni rozkładają ręce, my mówimy, że wszystko da się zrobić! Możesz sam się o tym przekonać, wystarczy że wybierzesz naszą propozycję.

Korzystne finansowanie klimatyzacji 

Może się zdarzyć tak, że Twojej firmy, lub gospodarstwa domowego, w danym momencie nie będzie stać na gotówkowy zakup profesjonalnych klimatyzatorów. Przewidzieliśmy również taką sytuację! Dzięki naszej współpracy z Alior Bankiem, możesz zakupić owe produkty na raty. Wystarczy, że z naszą pomocą wybierzesz odpowiedni klimatyzator, następnie zostawisz dane kontaktowe dla przedstawiciela Alior Banku. On przygotuje bardzo korzystną ofertę i umówi się z Tobą na indywidualne spotkanie. Będziesz mógł wtedy zapytać o wszystkie szczegóły finansowania zakupu. Całość procesu kredytowania przebiega bardzo sprawnie. Jest to coraz częściej wybierana przez naszych klientów możliwość korzystnego zakupu urządzeń, którą szczerze polecamy. Przy połączeniu korzystnego kredytu z Alior Bankiem oraz naszych częstych promocji, nie przepłacisz za oferowane przez nas produkty! Sprawdź sam, jak wiele możesz zyskać.

Zakres naszych usług

  • Montaż klimatyzacji
  • Serwis klimatyzacji
  • Naprawa klimatyzacji
  • Sprzedaż klimatyzacji
  • Montaż wentylacji
  • Serwis central wentylacyjnych

Montaż klimatyzacji oraz wentylacji – KRIS-WENT: Bytom, Chorzów, Kraków i nie tylko

Klimatyzacja to obecnie nieodłączne wyposażenie każdego biura, galerii handlowej oraz wszelkich innych miejsc użyteczności publicznej. Pozwala na ochłodzenie pomieszczenia, gdy za oknem panują naprawdę wysokie temperatury. Firma KRIS-WENT z siedzibą w Katowicach oferuje montaż klimatyzacji i wentylacji na terenie woj. śląskiego oraz okolic. Pracujemy w takich miastach jak m.in. Bytom, Gliwice, Jaworzno, Chorzów, czy Kraków. Stawiamy na nowoczesne urządzenia – proponujemy klimatyzatory oraz centrale wentylacyjne zarówno do mniejszych, jak i większych przestrzeni. Zajmujemy się także rekuperacją. Nasze realizacje znajdziesz w sklepach, aptekach, restauracjach, firmach oraz domach nie tylko w Katowicach, ale również w Sosnowcu, Krakowie, Opolu i Częstochowie.

Profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji

Obsługujemy zarówno Klientów komercyjnych, jak i indywidualnych. Oferujemy montaż klimatyzacji oraz wentylacji w dobrej cenie. Chętnie służymy fachowym doradztwem w doborze odpowiedniego urządzenia. Zawsze dbamy o staranne przygotowanie oferty i przekazanie wszelkich szczegółów techniczno-eksploatacyjnych. KRIS-WENT to także profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji. Naprawa rekuperatorów również wchodzi w zakres naszych usług.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta KRIS-WENT, zachęcamy do kontaktu. Swoje usługi kierujemy zarówno do mieszkańców Katowic, Sosnowca, Bytomia i innych miast w woj. śląskim, jak i Krakowa oraz okolic.