Kontakt 579 609 609

Gdybym miał wybór między papieżem a klimatyzacją: wybrałbym klimatyzację.

— Woody Allen, “Przejrzeć Harry’ego”.

O firmie

KRIS-WENT to gwarancja fachowego montażu i serwisu klimatyzacji oraz wentylacji

 

Firma KRIS-WENT – obecna na rynku od 4 lat – zajmuje się profesjonalnym montażem, a także serwisem centrali wentylacyjnych oraz klimatyzacji. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie i satysfakcję Klienta. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę, w której zawrzemy wszelkie niezbędne detale, łącznie ze szczegółami techniczno-eksploatacyjnymi. Z naszych usług korzystają zarówno przedstawiciele segmentu biznesowego (np. sklepy, restauracje, serwerownie, biura), jak i Klienci indywidualni. Działamy na terenie całego województwa mazowieckiego oraz śląskiego ze szczególnym uwzględnieniem takich miejscowości jak Warszawa oraz Zabrze.

 

Dlaczego my?

Przygotowywane oferty dotyczące montażu bądź serwisu klimatyzacji, jak też wentylacji dobierane są w ten sposób, aby zoptymalizować koszty inwestycyjne i eksploatacyjne. Co więcej, dbamy o konkurencyjność proponowanych cen, jak również utrzymujemy nasze usługi na najwyższym poziomie.

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Nasza specjalność to dobór, sprzedaż, dostawa, a następnie montaż i serwis centrali wentylacyjnych, układów wentylacji (w tym rekuperacji, czyli wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła) oraz klimatyzacji.

 

Oferujemy rozwiązania dla:

– Klientów indywidualnych, którzy montując klimatyzację lub wentylację pragną podnieść komfort i standard swojego domu,

– Klientów komercyjnych (sklepy, biura, lokale usługowe itd.).

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a w razie jakichkolwiek pytań do kontaktu.

Zakres naszych usług

  • Montaż klimatyzacji
  • Serwis klimatyzacji
  • Naprawa klimatyzacji
  • Sprzedaż klimatyzacji
  • Montaż wentylacji
  • Serwis central wentylacyjnych

Montaż klimatyzacji oraz wentylacji – KRIS-WENT: Bytom, Chorzów, Kraków i nie tylko

Klimatyzacja to obecnie nieodłączne wyposażenie każdego biura, galerii handlowej oraz wszelkich innych miejsc użyteczności publicznej. Pozwala na ochłodzenie pomieszczenia, gdy za oknem panują naprawdę wysokie temperatury. Firma KRIS-WENT z siedzibą w Katowicach oferuje montaż klimatyzacji i wentylacji na terenie woj. śląskiego oraz okolic. Pracujemy w takich miastach jak m.in. Bytom, Gliwice, Jaworzno, Chorzów, czy Kraków. Stawiamy na nowoczesne urządzenia – proponujemy klimatyzatory oraz centrale wentylacyjne zarówno do mniejszych, jak i większych przestrzeni. Zajmujemy się także rekuperacją. Nasze realizacje znajdziesz w sklepach, aptekach, restauracjach, firmach oraz domach nie tylko w Katowicach, ale również w Sosnowcu, Krakowie, Opolu i Częstochowie.

Profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji

Obsługujemy zarówno Klientów komercyjnych, jak i indywidualnych. Oferujemy montaż klimatyzacji oraz wentylacji w dobrej cenie. Chętnie służymy fachowym doradztwem w doborze odpowiedniego urządzenia. Zawsze dbamy o staranne przygotowanie oferty i przekazanie wszelkich szczegółów techniczno-eksploatacyjnych. KRIS-WENT to także profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji. Naprawa rekuperatorów również wchodzi w zakres naszych usług.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta KRIS-WENT, zachęcamy do kontaktu. Swoje usługi kierujemy zarówno do mieszkańców Katowic, Sosnowca, Bytomia i innych miast w woj. śląskim, jak i Krakowa oraz okolic.