Kontakt 697 536 022

Gdybym miał wybór między papieżem a klimatyzacją: wybrałbym klimatyzację.

— Woody Allen, “Przejrzeć Harry’ego”.

O firmie

KRIS-WENT to gwarancja fachowego montażu i serwisu klimatyzacji oraz wentylacji

 

Firma KRIS-WENT – obecna na rynku od 4 lat – zajmuje się profesjonalnym montażem, a także serwisem centrali wentylacyjnych oraz klimatyzacji. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie i satysfakcję Klienta. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę, w której zawrzemy wszelkie niezbędne detale, łącznie ze szczegółami techniczno-eksploatacyjnymi. Z naszych usług korzystają zarówno przedstawiciele segmentu biznesowego (np. sklepy, restauracje, serwerownie, biura), jak i Klienci indywidualni. Działamy na terenie całego województwa śląskiego i okolic ze szczególnym uwzględnieniem takich miejscowości jak Katowice, Chorzów, Gliwice, Kraków, Jaworzno oraz Opole.

 

Dlaczego my?

Przygotowywane oferty dotyczące montażu bądź serwisu klimatyzacji, jak też wentylacji dobierane są w ten sposób, aby zoptymalizować koszty inwestycyjne i eksploatacyjne. Co więcej, dbamy o konkurencyjność proponowanych cen, jak również utrzymujemy nasze usługi na najwyższym poziomie.

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Nasza specjalność to dobór, sprzedaż, dostawa, a następnie montaż i serwis centrali wentylacyjnych, układów wentylacji (w tym rekuperacji, czyli wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła) oraz klimatyzacji.

 

Oferujemy rozwiązania dla:

– Klientów indywidualnych, którzy montując klimatyzację lub wentylację pragną podnieść komfort i standard swojego domu,

– Klientów komercyjnych (sklepy, biura, lokale usługowe itd.).

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a w razie jakichkolwiek pytań do kontaktu.

Zakres naszych usług

  • Montaż klimatyzacji
  • Serwis klimatyzacji
  • Naprawa klimatyzacji
  • Sprzedaż klimatyzacji
  • Montaż wentylacji
  • Serwis central wentylacyjnych

Montaż klimatyzacji oraz wentylacji – KRIS-WENT: Bytom, Chorzów, Kraków i nie tylko

Klimatyzacja to obecnie nieodłączne wyposażenie każdego biura, galerii handlowej oraz wszelkich innych miejsc użyteczności publicznej. Pozwala na ochłodzenie pomieszczenia, gdy za oknem panują naprawdę wysokie temperatury. Firma KRIS-WENT z siedzibą w Katowicach oferuje montaż klimatyzacji i wentylacji na terenie woj. śląskiego oraz okolic. Pracujemy w takich miastach jak m.in. Bytom, Gliwice, Jaworzno, Chorzów, czy Kraków. Stawiamy na nowoczesne urządzenia – proponujemy klimatyzatory oraz centrale wentylacyjne zarówno do mniejszych, jak i większych przestrzeni. Zajmujemy się także rekuperacją. Nasze realizacje znajdziesz w sklepach, aptekach, restauracjach, firmach oraz domach nie tylko w Katowicach, ale również w Sosnowcu, Krakowie, Opolu i Częstochowie.

Profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji

Obsługujemy zarówno Klientów komercyjnych, jak i indywidualnych. Oferujemy montaż klimatyzacji oraz wentylacji w dobrej cenie. Chętnie służymy fachowym doradztwem w doborze odpowiedniego urządzenia. Zawsze dbamy o staranne przygotowanie oferty i przekazanie wszelkich szczegółów techniczno-eksploatacyjnych. KRIS-WENT to także profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji. Naprawa rekuperatorów również wchodzi w zakres naszych usług.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta KRIS-WENT, zachęcamy do kontaktu. Swoje usługi kierujemy zarówno do mieszkańców Katowic, Sosnowca, Bytomia i innych miast w woj. śląskim, jak i Krakowa oraz okolic.