Kontakt 579 609 609

Montaż wentylacji w domu

Usługa na najwyższym poziomie

Wybór odpowiednich urządzeń wentylacyjnych do użytkowania w domu to zdecydowanie za mało. Trzeba je przede wszystkim profesjonalnej zamontować. W ten sposób, będą one mogły efektywnie funkcjonować, co przyniesie korzyści zarówno finansowe, jak i w postaci dobrego samopoczucia domowników. Propozycja naszej firmy jest wstanie sprostać oczekiwaniom montażu wentylacji na najwyższym poziomie w branży. Montaż wentylacji realizujemy na zdecydowanie najwyższym poziomie, który jest doceniany przez naszych klientów, oraz specjalistów z branży. 

Najnowocześniejsze metody

Wykorzystujemy do tego najnowocześniejsze narządzania, zwracamy uwagę na detale. To właśnie zbiór drobnych szczegółów, tworzy spójną całość funkcjonowania wentylacji. Przekonaliśmy się o tym już nie raz, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w pełni profesjonalnie. Montaż wentylacji w domu wymaga szczególnego nakładu pracy. Chcemy by Twoja rodzina mogła spokojnie funkcjonować, dlatego nie zostawimy Ci instalacji z błędami, które uniemożliwiałby swobodne życie np. gdyby z wentylacji wydobywały się nieprzyjemnie dźwięki, na pewno nie byłbyś z tego zadowolony. Dla nas także nie byłoby niczym miłym usłyszeć, że nasza praca nie spełnia Twoich oczekiwań, dlatego jesteśmy wstanie, zagwarantować Ci rzetelne podejście do montażu wentylacji. 

Najlepsze warunki handlowe

Naszą skuteczność potwierdzają klienci, którzy już skorzystali z naszych usług. Możesz dołączyć do grupy osób, których wentylacje w domu działają w pełni sprawnie. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, lub napiszesz e-maila, a zaproponujemy Ci najlepsze warunki handlowe. Nasi doświadczeni doradcy klienta, bardzo rzetelnie wykonują swoją pracę. Dzięki czemu, możesz uzyskać satysfakcjonujące warunki cenowe, oraz dostać pomoc w zakresie wyboru urządzeń wentylacyjnych. Z pewnością, zaproponowane przez nas produkty i usługi montażu, będę idealnie pasować do Twoich oczekiwań, wobec naszego przedsiębiorstwa. Nie czekaj, ponieważ już dziś możesz skorzystać z najlepszej na rynku propozycji handlowej. 

Montaż połączony z dostawą wentylacji

Jeśli zdecydujesz się na profesjonalny montaż wentylacji z naszą firmą, będziemy mogli także przywieść zamówione przez Ciebie produkty, na wyznaczone miejsce. Znacznie ułatwi to cały proces realizacji zamówienia. Dlatego też, naprawdę warto wybierać nasze kompleksowe usługi! Montaż wentylacji w domu wchodzi w skład proponowanych przez nas pakietów montażu. Zakres podstawowy montażu zawiera dostawę produktu, oraz jego pełną instalację. Po zamontowaniu urządzeń, będziemy mogli je uruchomić. Właśnie w tym momencie, zapoznasz się z realną funkcjonalnością urządzeń. Przeprowadzimy również szkolenie, w zakresie korzystania z urządzeń. Dzięki czemu będziesz mógł je samodzielnie obsługiwać, zmniejszy to również koszty eksploatacji. Jesteśmy przekonani, że z nami osiągniesz pełny sukces. Z kolei zakupione wentylacje, przy profesjonalnym ich montażu, będą służyły Ci przez naprawdę długie lata. Możesz liczyć na naszą pomoc, na każdym etapie realizacji zamówienia.

Zainteresowany? Skontaktuj się!

Jeśli na naszej stronie internetowej nie znalazłeś wszystkich, interesujących Cię odpowiedzi w zakresie naszej oferty, prosimy o kontakt. Nasi pracownicy, zarówno poprzez kontakt telefoniczny, jak i mailowy odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości. Świetnie rozumiemy, że każdy dom i jego właściciel ma zgoła inne wymagania. Dlatego też, będziemy wstanie dopasować się do Twoich oczekiwań. Montaż wentylacji wykonujemy na terenie województwa śląskiego. W szczególności w większych miastach, jak Bytom, Chorzów, czy Katowice. Jednak jesteśmy gotowi, również na podjęcie się zlecenia w innych częściach województwa. Wszystkie szczegóły realizacji montażu wentylacji, możemy uzgodnić drogą telefoniczną. Dlatego, czekamy na Twój jak najszybszy, telefon do nas! Cena podstawowego pakietu montażu wynosi zaledwie 850 złotych netto. Co pozwala nam nie tylko, profesjonalnie wykonywać naszą pracę, ale też skutecznie konkurować o wszystkich klientów. Sprawdź sam, że pod każdym względem warto wybrać, właśnie naszą propozycję montażu wentylacji w Twoim domu jednorodzinnym.

Zakres naszych usług

  • Montaż klimatyzacji
  • Serwis klimatyzacji
  • Naprawa klimatyzacji
  • Sprzedaż klimatyzacji
  • Montaż wentylacji
  • Serwis central wentylacyjnych

Montaż klimatyzacji oraz wentylacji – KRIS-WENT: Bytom, Chorzów, Kraków i nie tylko

Klimatyzacja to obecnie nieodłączne wyposażenie każdego biura, galerii handlowej oraz wszelkich innych miejsc użyteczności publicznej. Pozwala na ochłodzenie pomieszczenia, gdy za oknem panują naprawdę wysokie temperatury. Firma KRIS-WENT z siedzibą w Katowicach oferuje montaż klimatyzacji i wentylacji na terenie woj. śląskiego oraz okolic. Pracujemy w takich miastach jak m.in. Bytom, Gliwice, Jaworzno, Chorzów, czy Kraków. Stawiamy na nowoczesne urządzenia – proponujemy klimatyzatory oraz centrale wentylacyjne zarówno do mniejszych, jak i większych przestrzeni. Zajmujemy się także rekuperacją. Nasze realizacje znajdziesz w sklepach, aptekach, restauracjach, firmach oraz domach nie tylko w Katowicach, ale również w Sosnowcu, Krakowie, Opolu i Częstochowie.

Profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji

Obsługujemy zarówno Klientów komercyjnych, jak i indywidualnych. Oferujemy montaż klimatyzacji oraz wentylacji w dobrej cenie. Chętnie służymy fachowym doradztwem w doborze odpowiedniego urządzenia. Zawsze dbamy o staranne przygotowanie oferty i przekazanie wszelkich szczegółów techniczno-eksploatacyjnych. KRIS-WENT to także profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji. Naprawa rekuperatorów również wchodzi w zakres naszych usług.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta KRIS-WENT, zachęcamy do kontaktu. Swoje usługi kierujemy zarówno do mieszkańców Katowic, Sosnowca, Bytomia i innych miast w woj. śląskim, jak i Krakowa oraz okolic.