Kontakt 697 536 022

Gdybym miał wybór między papieżem a klimatyzacją: wybrałbym klimatyzację.

— Woody Allen, “Przejrzeć Harry’ego”.

O firmie

Kim jesteśmy?

Instalacja klimatyzacji Katowice śląskie

Firma KRIS-WENT powstała w odpowiedzi  na wzrastające  zapotrzebowanie rynku na nowoczesne rozwiązania systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie klienta, dlatego nasze oferty przygotowujemy z wielką starannością i dbałością o wszelki szczegóły techniczno-eksploatacyjne. Z powodzeniem rozwiązujemy problemy komfortu cieplnego, naszymi klientami są gospodarstw domowe, sklepy, apteki, restauracje, serwerownie i biura. Nasze usługi wykonujemy kompleksowo dla klientów z terenu: miasto Katowice oraz całe województwo śląskie.

Nasze oferty w zakresie instalacja klimatyzacji dobierane są tak, aby zoptymalizować koszty zarówno inwestycyjne jak i eksploatacyjne.

Zawsze dbamy aby nasze ceny były najbardziej konkurencyjne na rynku a nasze usługi na najwyższym poziomie.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jesteśmy profesjonalną firmą działającą na rynku klimatyzacji i wentylacji, naszą specjalnością jest, dobór,  sprzedaż, dostawa, montaż i serwis klimatyzacji i wentylacji.

Oferujemy rozwiązania dla:

- klientów indywidualnych, którzy instalując klimatyzację lub wentylację pragną podnieść komfort i standard swojego domu.

- klientów komercyjnych, tj, sklepy, biura, serwerownie, restauracje, apteki, lokale usługowe. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

 

Zakres naszych usług

  • Montaż klimatyzacji
  • Serwis klimatyzacji
  • Naprawa klimatyzacji
  • Sprzedaż klimatyzacji
  • Montaż wentylacji
  • Serwis central wentylacyjnych