Kontakt 697 536 022

Dbając o nasz klimatyzator dbamy o zdrowie nasze i naszych bliskich

Serwis

Coraz częściej decydujemy się na montaż klimatyzacji ratując się przed nieznośną temperaturą w upalne dni. Lecz nie możemy zaprzestać jedynie na doborze urządzenia, niezmiernie ważna jest również eksploatacja i dbałość nie tylko o filtry, które mają ogromny wpływ na nasze zdrowie.

Klimatyzatory nowej generacji coraz częściej są wyposażone w nowoczesne filtry, tj: węglowe, antybakteryjne, antyalergiczne, czy antywirusowe. Producenci prześcigają się w coraz bardziej wyrafinowanych technologiach aby urządzenia były jak najbardziej energooszczędne mając na celu nie tylko dbałość o środowisko naturalne lecz również o stan naszych portfeli. Wszystkie te starania mają na celu dbałość o nasze zdrowie i finanse, lecz by sprawnie funkcjonować wymagają systematycznych przeglądów i konserwacji. Powinniśmy dbać aby nasze filtry były systematycznie czyszczone i sprawdzane przez profesjonalną firmę co zapewni nam prawidłowe ich działanie i zapewni nam maksymalną ochronę naszego zdrowia i naszych bliskich lub współpracowników. Niemniejszą uwagę należy poświęcić stanowi technicznemu naszych urządzeń, aby poprawnie działać wymagają one również systematycznych przeglądów technicznych i dbałości w utrzymaniu w czystości parownika i skraplacza. Ma to duży wpływ nie tylko na poprawności i niezawodności w działaniu naszego klimatyzatora lecz również na jego energooszczędność a co za tym idzie o wielkość naszych rachunków za energię elektryczną.

Komplekowy serwis klimatyzacji

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie serwisu klimatyzacji i wentylacji na terenie całego Śląska.

 • Katowice
 • Sosnowiec
 • Dąbrowa Górnicza
 • Częstochowa
 • Bytom
 • Bielsko Biała
 • Tarnowskie Góry
 • Tychy

Specjalna oferta cenowa dla firm i administratorów budynków.

Kontakt: tel. 697 53 60 22 

 

Zakres naszych usług

 • Montaż klimatyzacji
 • Serwis klimatyzacji
 • Naprawa klimatyzacji
 • Sprzedaż klimatyzacji
 • Montaż wentylacji
 • Serwis central wentylacyjnych

Montaż klimatyzacji oraz wentylacji – KRIS-WENT: Bytom, Chorzów, Kraków i nie tylko

Klimatyzacja to obecnie nieodłączne wyposażenie każdego biura, galerii handlowej oraz wszelkich innych miejsc użyteczności publicznej. Pozwala na ochłodzenie pomieszczenia, gdy za oknem panują naprawdę wysokie temperatury. Firma KRIS-WENT z siedzibą w Katowicach oferuje montaż klimatyzacji i wentylacji na terenie woj. śląskiego oraz okolic. Pracujemy w takich miastach jak m.in. Bytom, Gliwice, Jaworzno, Chorzów, czy Kraków. Stawiamy na nowoczesne urządzenia – proponujemy klimatyzatory oraz centrale wentylacyjne zarówno do mniejszych, jak i większych przestrzeni. Zajmujemy się także rekuperacją. Nasze realizacje znajdziesz w sklepach, aptekach, restauracjach, firmach oraz domach nie tylko w Katowicach, ale również w Sosnowcu, Krakowie, Opolu i Częstochowie.

Profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji

Obsługujemy zarówno Klientów komercyjnych, jak i indywidualnych. Oferujemy montaż klimatyzacji oraz wentylacji w dobrej cenie. Chętnie służymy fachowym doradztwem w doborze odpowiedniego urządzenia. Zawsze dbamy o staranne przygotowanie oferty i przekazanie wszelkich szczegółów techniczno-eksploatacyjnych. KRIS-WENT to także profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji. Naprawa rekuperatorów również wchodzi w zakres naszych usług.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta KRIS-WENT, zachęcamy do kontaktu. Swoje usługi kierujemy zarówno do mieszkańców Katowic, Sosnowca, Bytomia i innych miast w woj. śląskim, jak i Krakowa oraz okolic.