Kontakt 579 609 609

Czasami robi się tu gorąco, więc nie zapominajcie o klimatyzacji.

Jaki klimatyzator powinniśmy wybrać dla alergika.

Jaki klimJaki klimatyzator powinniśmy wybrać dla alergika.atyzator powinniśmy wybrać dla alergika.

Wybierając klimatyzator do naszego mieszkania bardzo często zwracamy uwagę na cenę, koszty zużycia energii, lub wygląd zewnętrzny i cichą pracę. Lecz dzisiaj klimatyzatory coraz częściej wyposażone są w coraz bardziej rozbudowane systemy filtracji aby powietrze było odpowiedniej jakości, wolne od nieprzyjemnych zapachów, bakterii i zanieczyszczeń.

 

Jeżeli zatem jesteś alergikiem lub zależy ci aby ty i twoja rodzina oddychała czystym powietrzem to powinieneś wybrać klimatyzator ścienny ten klimatyzator coraz częściej wyposażony jest w szeroką gamę filtrów których nie znajdziemy w klimatyzatorach kasetonowych lub kanałowych.

 

Niewątpliwie wiodącą marką w zakresie udoskonalania systemów filtracji powietrza jest

LG. Klimatyzatory tej marki wyposażone są w szeroką gamę filtrów,

  • Jonizator Plasmaster

Ponad 2 miliony jonów Plasmaster sterylizują nie tylko powietrze nawiewane przez klimatyzator, ale również usuwają szkodliwe substancje oraz przykre zapachy znajdujące się w otoczeniu urządzenia.

Jaki klimatyzator dla alergika – filtr 3M Multi Ochrona

Wiesz już, że kiedy zastanawiasz się, jaki klimatyzator wybrać, aby powietrze w pomieszczeniach było wolne od bakterii, wirusów i zapachów, to absolutnym priorytetem jest jonizator plazmowy – taki, jak np. LG Plasmaster Plus. Ale to nie jedyne rozwiązanie, które pozwala walczyć z bakteriami, wirusami i niechcianymi zapachami.

To jaki klimatyzator powinien znaleźć się na liście Twoich rozważań, oprócz takiego, który ma jonizator plazmowy? Może taki, który będzie wyposażony w filtr 3M Multi Ochrona? Filtr ten działa na drodze mechanicznej i chemicznej jednocześnie.

Jaki klimatyzator dla alergika – filtr antybakteryjny LG

Tak naprawdę nazwa tego filtru jest trochę na wyrost. A to dlatego, że on nie tyle niszczy bakterie, co po prostu je przechwytuje. A jak przechwytuje, to je gromadzi. Czyli po pierwsze nie rozwiązuje do końca problemu, a po drugie trzeba go regularnie czyścić ze świadomością, że to, co bierzemy w ręce, ma na sobie wszelkie niechciane elementy, wychwycone z powietrza w pomieszczeniu, o średnicy większej niż dziesięć mikrometrów.Filtr antybakteryjny – czyli po prostu filtr mechaniczny, zwany również filtrem siatkowym – stanowi pierwszy etap toru oczyszczania powietrza w większości klimatyzatorów ściennych.

Jaki klimatyzator dla alergika – filtr 3M Mikro Ochrona

Jeżeli już myślałeś, że zdecydowałeś, jaki klimatyzator wybrać, to jeszcze chwilę zaczekaj – mamy dla Ciebie informację o jeszcze jednym, ciekawym rodzaju filtra. Jest to filtr 3M Mikro Ochrona, który znajdziesz w klimatyzatorach ściennych LG.

 

Zakres naszych usług

  • Montaż klimatyzacji
  • Serwis klimatyzacji
  • Naprawa klimatyzacji
  • Sprzedaż klimatyzacji
  • Montaż wentylacji
  • Serwis central wentylacyjnych

Montaż klimatyzacji oraz wentylacji – KRIS-WENT: Bytom, Chorzów, Kraków i nie tylko

Klimatyzacja to obecnie nieodłączne wyposażenie każdego biura, galerii handlowej oraz wszelkich innych miejsc użyteczności publicznej. Pozwala na ochłodzenie pomieszczenia, gdy za oknem panują naprawdę wysokie temperatury. Firma KRIS-WENT z siedzibą w Katowicach oferuje montaż klimatyzacji i wentylacji na terenie woj. śląskiego oraz okolic. Pracujemy w takich miastach jak m.in. Bytom, Gliwice, Jaworzno, Chorzów, czy Kraków. Stawiamy na nowoczesne urządzenia – proponujemy klimatyzatory oraz centrale wentylacyjne zarówno do mniejszych, jak i większych przestrzeni. Zajmujemy się także rekuperacją. Nasze realizacje znajdziesz w sklepach, aptekach, restauracjach, firmach oraz domach nie tylko w Katowicach, ale również w Sosnowcu, Krakowie, Opolu i Częstochowie.

Profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji

Obsługujemy zarówno Klientów komercyjnych, jak i indywidualnych. Oferujemy montaż klimatyzacji oraz wentylacji w dobrej cenie. Chętnie służymy fachowym doradztwem w doborze odpowiedniego urządzenia. Zawsze dbamy o staranne przygotowanie oferty i przekazanie wszelkich szczegółów techniczno-eksploatacyjnych. KRIS-WENT to także profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji. Naprawa rekuperatorów również wchodzi w zakres naszych usług.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta KRIS-WENT, zachęcamy do kontaktu. Swoje usługi kierujemy zarówno do mieszkańców Katowic, Sosnowca, Bytomia i innych miast w woj. śląskim, jak i Krakowa oraz okolic.