Kontakt 579 609 609

Klimatyzacja Częstochowa

Sprzedaż, montaż, serwis

Jesteśmy firmą, która oferuje wysokiej jakości usługi. Naszą prawdziwą pasją jest klimatyzacja. Częstochowa – to na terenie tego miasta prowadzimy szeroką działalność. Oferujemy nie tylko sprzedaż klimatyzatorów, ale także ich montaż i profesjonalny serwis.

W naszej ofercie znajdziesz w bardzo korzystnej cenie klimatyzatory, które proponujemy zarówno dla firm jak i dla domów prywatnych. Dostosowanie idealnego urządzenia do wielkości pomieszczenia, w którym będzie to urządzenie wykorzystywane nie jest dla nas żadnym problemem. 

Nowoczesne technologie

Charakteryzujemy się posiadaniem bardzo dużej wiedzy na temat branży w której działamy. Dlatego też, jeśli nie wiesz dokładnie jaki klimatyzator wybrać – zapraszamy do kontaktu! Pomożemy Ci w wyborze najlepszego rozwiązania. Nasze klimatyzatory powstały przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Dzięki czemu, oferowane przez nas produkty nie tylko obniżają temperaturę w danym lokalu, ale również idealnie usuwają kurz, dym z papierosów czy nieprzyjemne zapachy.

Z pewnością będzie to korzystne w lokalach usługowych, gdzie przybywa jednocześnie duża grupa osób. Dodatkowe filtry, mają zastosowanie grzybobójcze, a nawet uwalniają witaminę C. Wybór produktu, z taką specyfikacją na pewno będzie korzystny dla Twojej firmy. Dlatego nie czekaj i już dziś zobacz proponowane przez nas produkty – są one dostępne na naszej stronie internetowej. W razie pytań – zadzwoń do nas! Nasz pracownik udzieli Ci cennych porad, dzięki czemu Twój wybór będzie doskonały.

Dbamy o potrzeby klientów

Świetnie rozumiemy fakt, że nie wszyscy nasi klienci mogą samodzielnie przewieźć zakupiony klimatyzator. Dlatego też, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom usługobiorców, proponujemy dostarczenie urządzeń na dwojaki sposób. Jednym z nich jest podstawowy transport, we współpracy z jedną z najlepszych firm kurierskich w Polsce.

Kolejnym, jednak najbardziej optymalnym i cenionym wśród naszych klientów rozwiązaniem, jest przewóz towaru realizowany przez nasze przedsiębiorstwo. Jest on połączony wraz z montażem. Dzięki czemu masz pewność odpowiedniej instalacji klimatyzatorów. Ponadto, wybierając tę możliwość oszczędzasz czas na poszukiwanie innej firmy, która zamontuje urządzenia. Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie przy realizacji tego typu zadań. Dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty.

Zrealizujemy Twoje zlecenie!

Na wyciągnięcie Twojej ręki jest nie tylko wysokiej jakości klimatyzacja. Częstochowa – jeśli Twoja firma lub dom mieści się na terenie tego miasta, to z łatwością będziemy mogli zrealizować dla Ciebie zlecenie. Naszym zdaniem, sam wybór najlepszego klimatyzatora i jego profesjonalny montaż do za mało! W zakresie podstawowego montażu, proponujemy także przeprowadzenie podstawowego szkolenia z obsługi urządzenia.

Będzie to z wyraźną korzyścią zarówno dla właścicieli firmy, jak i dla pracowników. Dzięki czemu Twoje przedsiębiorstwo uniknie kryzysowych momentów, kiedy np. temperatura powietrza w nagły sposób wzrośnie w lokalu. Dzięki naszym poradom będziesz wiedział, jak użyć klimatyzatora by był on w danym momencie najbardziej efektywny.

Zakres naszych usług

  • Montaż klimatyzacji
  • Serwis klimatyzacji
  • Naprawa klimatyzacji
  • Sprzedaż klimatyzacji
  • Montaż wentylacji
  • Serwis central wentylacyjnych

Montaż klimatyzacji oraz wentylacji – KRIS-WENT: Bytom, Chorzów, Kraków i nie tylko

Klimatyzacja to obecnie nieodłączne wyposażenie każdego biura, galerii handlowej oraz wszelkich innych miejsc użyteczności publicznej. Pozwala na ochłodzenie pomieszczenia, gdy za oknem panują naprawdę wysokie temperatury. Firma KRIS-WENT z siedzibą w Katowicach oferuje montaż klimatyzacji i wentylacji na terenie woj. śląskiego oraz okolic. Pracujemy w takich miastach jak m.in. Bytom, Gliwice, Jaworzno, Chorzów, czy Kraków. Stawiamy na nowoczesne urządzenia – proponujemy klimatyzatory oraz centrale wentylacyjne zarówno do mniejszych, jak i większych przestrzeni. Zajmujemy się także rekuperacją. Nasze realizacje znajdziesz w sklepach, aptekach, restauracjach, firmach oraz domach nie tylko w Katowicach, ale również w Sosnowcu, Krakowie, Opolu i Częstochowie.

Profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji

Obsługujemy zarówno Klientów komercyjnych, jak i indywidualnych. Oferujemy montaż klimatyzacji oraz wentylacji w dobrej cenie. Chętnie służymy fachowym doradztwem w doborze odpowiedniego urządzenia. Zawsze dbamy o staranne przygotowanie oferty i przekazanie wszelkich szczegółów techniczno-eksploatacyjnych. KRIS-WENT to także profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji. Naprawa rekuperatorów również wchodzi w zakres naszych usług.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta KRIS-WENT, zachęcamy do kontaktu. Swoje usługi kierujemy zarówno do mieszkańców Katowic, Sosnowca, Bytomia i innych miast w woj. śląskim, jak i Krakowa oraz okolic.