Kontakt 579 609 609

Klimatyzacja Gliwice

Wysokiej jakości klimatyzatory

We współczesnym świecie, nikogo już nie dziwi fakt, że w większości lokali znajduje się klimatyzacja. Gliwice oraz przedsiębiorstwa i osoby prywatne z okolicznych miejscowości chętnie wybierają naszą ofertę. Wynika to przede wszystkim z faktu, że jesteśmy wstanie za naprawdę rozsądne pieniądze zaproponować najwyższej jakości klimatyzatory. Świetnie sprawdzają się one zarówno w małych, ale też w bardzo dużych firmach. Na swoim koncie posiadamy, już sprzedaż tego rodzaju produktów dla biur, serwerowni, a nawet aptek czy wielkopowierzchniowych sklepów. 

Realizujemy indywidualne zlecenia

Nie zrażają nas nigdy nawet najbardziej skomplikowane wymagania naszych klientów. Do każdej potrzeby podchodzimy w sposób indywidualny, zapewniając przy tym najlepsze na rynku klimatyzatory. Zdajemy sobie sprawę, z faktu, że nasi klienci nie muszą posiadać specjalistycznej wiedzy na temat branży, w której działamy. Dlatego też, proponujemy kompleksowego wsparcie w kwestii wyboru urządzeń. Nasi doświadczeni pracownicy, dzięki swoim wysokim kwalifikacjom są gotowi pomóc również Twojej firmie. Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz e-maila, a my przygotujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę. 

Atrakcyjna i konkurencyjna cena

Ceny oferowane przez nasz sklep sprawiają, że w naprawdę dobrej i konkurencyjnej cenie jest klimatyzacja. Gliwice, Katowice, Sosnowiec oraz na terenie innych śląskich miast prowadzimy montaż klimatyzacji. Poprawne zamontowanie zamówionych wcześniej klimatyzatorów, jest podstawą do prawidłowego funkcjonowania klimatyzacji. Zależy nam na tym, by zakupione u nas urządzenia działały jak najlepiej w Twojej firmie. Dlatego też, oferujemy również możliwość ich profesjonalnej instalacji. Te działania są każdorazowo wykonywane przez naszych doświadczonych pracowników. Dzięki czemu masz pewność wysokiej jakość instalacji klimatyzatorów. Po zakończeniu owych prac, nasz pracownik pomoże osobom, które będą docelowo obsługiwać klimatyzację. Cenne wskazówki oraz rady pomogą w sposób najbardziej efektywny wykorzystywać całą instalację.

Specjalna oferta

Nasza oferta w sposób specjalny jest kierowana do firm oraz do administratorów budynków. Jeśli spełniasz owe kryteria, warto abyś jak najszybciej się z nami skontaktował. Przygotujemy dla Twojej firmy szczególnie korzystne cenowo warunki współpracy. Chcemy współpracować z Tobą długofalowo, dlatego jesteśmy pewni, że znajdziemy najlepsze rozwiązanie biznesowe. Nie jesteśmy przedsiębiorstwem, które pomija innych klientów tj. osoby indywidualne. U nas wszyscy mogą liczyć na fachową i rzetelną pomoc oraz obsługę. 

Pozwól sobie na komfort

Wykonywane przez nas zadania, sprawiają, że lokale, w których montujemy klimatyzację świetnie dziś prosperują. Dzięki nam osiągniesz odpowiedni komfort w każdym pomieszczeniu. Wystarczy tylko, abyś użył odpowiedniego klimatyzatora! Nasze produkty posiadają wszelakie certyfikaty jakości, które potwierdzają ich wysokie bezpieczeństwo. Z nami zadbasz o zdrowie swoich klientów, a także rodziny. Wiemy, jak bardzo ważne są Twoje finanse, dlatego nasza propozycja uwzględnia także wysoce energooszczędne klimatyzatory! Z pewnością widok niskich rachunków za media, będzie dla Ciebie bardzo miły. Dlatego tym bardziej warto wybrać właśnie naszą kompleksową ofertę.

Zakres naszych usług

  • Montaż klimatyzacji
  • Serwis klimatyzacji
  • Naprawa klimatyzacji
  • Sprzedaż klimatyzacji
  • Montaż wentylacji
  • Serwis central wentylacyjnych

Montaż klimatyzacji oraz wentylacji – KRIS-WENT: Bytom, Chorzów, Kraków i nie tylko

Klimatyzacja to obecnie nieodłączne wyposażenie każdego biura, galerii handlowej oraz wszelkich innych miejsc użyteczności publicznej. Pozwala na ochłodzenie pomieszczenia, gdy za oknem panują naprawdę wysokie temperatury. Firma KRIS-WENT z siedzibą w Katowicach oferuje montaż klimatyzacji i wentylacji na terenie woj. śląskiego oraz okolic. Pracujemy w takich miastach jak m.in. Bytom, Gliwice, Jaworzno, Chorzów, czy Kraków. Stawiamy na nowoczesne urządzenia – proponujemy klimatyzatory oraz centrale wentylacyjne zarówno do mniejszych, jak i większych przestrzeni. Zajmujemy się także rekuperacją. Nasze realizacje znajdziesz w sklepach, aptekach, restauracjach, firmach oraz domach nie tylko w Katowicach, ale również w Sosnowcu, Krakowie, Opolu i Częstochowie.

Profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji

Obsługujemy zarówno Klientów komercyjnych, jak i indywidualnych. Oferujemy montaż klimatyzacji oraz wentylacji w dobrej cenie. Chętnie służymy fachowym doradztwem w doborze odpowiedniego urządzenia. Zawsze dbamy o staranne przygotowanie oferty i przekazanie wszelkich szczegółów techniczno-eksploatacyjnych. KRIS-WENT to także profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji. Naprawa rekuperatorów również wchodzi w zakres naszych usług.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta KRIS-WENT, zachęcamy do kontaktu. Swoje usługi kierujemy zarówno do mieszkańców Katowic, Sosnowca, Bytomia i innych miast w woj. śląskim, jak i Krakowa oraz okolic.