Kontakt 579 609 609

Klimatyzacja Jaworzno

Wieloletnie doświadczenie

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży sprawiło, że dostarczana dla naszych klientów jest najwyższej jakości klimatyzacja. Jaworzno – przedsiębiorstwa z tego rejonu wybierają nasze kompleksowe usługi. Jesteśmy wstanie zaoferować każdemu, bez żadnego wyjątku klientowi najbardziej optymalne rozwiązania w kwestii klimatyzacji. Na naszej stronie internetowej możesz zobaczyć produkty, które mamy w sprzedaży. Są one dostosowane do różnego rodzaju budynków. Przy naszej pomocy możesz wybrać najlepsze klimatyzatory zarówno dla gospodarstw domowych, jak i dla firm. 

Przemyślane rozwiązania

Wszystkie urządzenia zostały wykonane, przy wykorzystaniu najlepszych technologicznie rozwiązań. Bez względu na to, czy potrzebujesz małego klimatyzatora do osiedlowego sklepu, czy też większych klimatyzatorów do restauracji – sprostamy Twoim wymaganiom! Nasi pracownicy chętnie pomagają przy wyborze odpowiednich urządzeń. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania oraz sugestie naszych klientów. Chcemy się jak najlepiej dopasować do oczekiwań Twojej firmy. Wierzymy, że nasza współpraca może być długofalowa. Dzięki czemu będziemy mogli, na bieżąco zapewniać Twojemu przedsiębiorstwu najwyższy standard produktów oraz naszej obsługi. 

Fachowy montaż

Decydując się na zakup naszych klimatyzatorów, możesz również skorzystać z ich profesjonalnego montażu. Przyjedziemy na wyznaczone wcześniej miejsce, w dogodnym dla Ciebie terminie. Całość procesu montażu zostanie przeprowadzona przez naszych doświadczonych pracowników. Gwarantujemy pełną satysfakcję naszych usług. Dołącz do grona zadowolonych klientów naszego przedsiębiorstwa! Czekamy na kontakt od Ciebie. Przygotujemy odpowiednią ofertę, dzięki której w Twojej kieszeni zostaną pieniądze. Będziesz mógł je wykorzystać na innego rodzaju działania inwestycyjne.

Serwis klimatyzacji

Prowadzony przez nas serwis, sprawia że w najwyższym stopniu funkcjonalności będzie utrzymana Twoja klimatyzacja. Jaworzno oraz na terenie innych miasta Śląska wykonujemy serwisowanie klimatyzatorów. Jesteśmy przekonani, że tylko sprawnie działające urządzenie jest wstanie zadowolić przebywające w danych pomieszczeniach osoby. Nasz serwis klimatyzacji to nie tylko sprawdzanie podstawowych funkcjonalności urządzeń. Dbamy także o bardziej zaawansowane kwestie. Dzięki czemu zadbasz nie tylko o zachowanie odpowiedniej temperatury powietrza w lokalu, ale także o zdrowie swoich klientów. Sprawnie działający mechanizm klimatyzacji to znacznie niższe koszty rachunków za media. Wiemy, że niewiele osób tak patrzy na tę kwestię, ale z naszego doświadczenia wynika, że jest to niezwykle ważne! 

Najlepsze ceny!

Korzystając z naszego serwisu klimatyzacji, możesz liczyć na najlepsze ceny. Są one powiązane w sposób bezpośredni z bardzo wysoką jakością świadczonych przez nas usług. W przypadku pytań dotyczących naszej oferty, zapraszamy do kontaktu. Na naszej stronie internetowej, w zakładce „kontakt” znajdziesz wszystkie nasze dane teleadresowe. Wystarczy, że wybierzesz jedną z możliwych form kontaktu, a my przedstawimy Twojej firmie szczegóły naszej propozycji oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

Zakres naszych usług

  • Montaż klimatyzacji
  • Serwis klimatyzacji
  • Naprawa klimatyzacji
  • Sprzedaż klimatyzacji
  • Montaż wentylacji
  • Serwis central wentylacyjnych

Montaż klimatyzacji oraz wentylacji – KRIS-WENT: Bytom, Chorzów, Kraków i nie tylko

Klimatyzacja to obecnie nieodłączne wyposażenie każdego biura, galerii handlowej oraz wszelkich innych miejsc użyteczności publicznej. Pozwala na ochłodzenie pomieszczenia, gdy za oknem panują naprawdę wysokie temperatury. Firma KRIS-WENT z siedzibą w Katowicach oferuje montaż klimatyzacji i wentylacji na terenie woj. śląskiego oraz okolic. Pracujemy w takich miastach jak m.in. Bytom, Gliwice, Jaworzno, Chorzów, czy Kraków. Stawiamy na nowoczesne urządzenia – proponujemy klimatyzatory oraz centrale wentylacyjne zarówno do mniejszych, jak i większych przestrzeni. Zajmujemy się także rekuperacją. Nasze realizacje znajdziesz w sklepach, aptekach, restauracjach, firmach oraz domach nie tylko w Katowicach, ale również w Sosnowcu, Krakowie, Opolu i Częstochowie.

Profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji

Obsługujemy zarówno Klientów komercyjnych, jak i indywidualnych. Oferujemy montaż klimatyzacji oraz wentylacji w dobrej cenie. Chętnie służymy fachowym doradztwem w doborze odpowiedniego urządzenia. Zawsze dbamy o staranne przygotowanie oferty i przekazanie wszelkich szczegółów techniczno-eksploatacyjnych. KRIS-WENT to także profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji. Naprawa rekuperatorów również wchodzi w zakres naszych usług.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta KRIS-WENT, zachęcamy do kontaktu. Swoje usługi kierujemy zarówno do mieszkańców Katowic, Sosnowca, Bytomia i innych miast w woj. śląskim, jak i Krakowa oraz okolic.