Kontakt 579 609 609

Klimatyzacja Katowice

Sprawdź naszą ofertę!

Jesteśmy znaną na lokalnym rynku firmą, która zajmuje się zarówno sprzedażą, jak i montażem klimatyzacji. Oferujemy wyjątkowo korzystne ceny, dzięki czemu liczba naszych klientów ciągle wzrasta. Jeśli Twoja firma chce zaoszczędzić na tego rodzaju usługach pieniądze, to warto abyś zapoznał się ze szczegółami naszej oferty. Bardzo często, na naszej stronie internetowej pojawiają się promocje na klimatyzacje. Z nami w zasięgu Twojej ręki jest wysokiej funkcjonalności klimatyzacja. Katowice – firmy oraz instytucje państwowe z tego rejonu Polski, zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty. Wszystkie sprzedawane przez nas urządzania klimatyzacyjne posiadają niezbędne certyfikaty jakości. Dlatego też, decydując się na wybór naszych rozwiązań, masz pewność uzyskania najlepszych efektów w zakresie klimatyzacji na rynku. 

Energooszczędnośc i funkcjonalność

Nasze klimatyzatory są również wysoce energooszczędne. Dzięki czemu, wysokość rachunków za media w Twojej firmie naprawdę nie będzie wysoka. Klimatyzacja, którą proponujemy naszym klientom, pozytywnie oddziałuje na osoby, które będą przebywać w pomieszczeniach z wykorzystaniem tych urządzeń. Dlatego jeśli prowadzisz np. sklep albo restaurację możesz być spokojny o zdrowie swoich klientów. Jeśli wybierzesz naszą ofertę, z pewnością podniesie to prestiż Twojego lokalu usługowego! Dołącz do grona zadowolonych klientów naszego przedsiębiorstwa. W razie pytań albo też wątpliwości w zakresie skorzystania z naszej oferty – zapraszamy do kontaktu! Wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu: 697 536 022 a nasz pracownik odpowie na wszystkie Twoje pytania. 

Oferta dla administratorów

Specjalną ofertę usługową kierujemy do przedsiębiorstw oraz administratorów budynków. Jeśli spełniasz, tego rodzaju kryteria jesteśmy wstanie zapewnić Twojej firmie korzystne warunki współpracy. Szczególnie w kategorii cenowej. Dzięki czemu, jesteśmy przekonani o tym, że nasza współpraca może być naprawdę długofalowa. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z profesjonalną firmą – skorzystaj z naszych usług! Poprzez co, Twoja klimatyzacja będzie zawsze sprawna, a pojawiające się z czasem usterki urządzeń, będziemy naprawiać w bardzo krótkim czasie. Zadbaj o przyszłość swojej firmy, już na etapie wyboru klimatyzacji.

Wybierz profesjonalizm

W naszej firmie pracują doświadczone osoby. Dlatego też ich pomoc, zarówno na poziomie wyboru odpowiednich klimatyzatorów, jak i realizacji ich montażu będzie skuteczna. Do każdego zlecenia, bez żadnego wyjątku podchodzimy w sposób w pełni indywidualny. Dla nas nie ma znaczenia czy pracujemy dla małego baru, czy też dla restauracji, która pomieść nawet 300 osób. Przykładamy się do każdego zlecenia! Dlatego też, jesteśmy wstanie zachować tak wysoki poziom świadczonych przez nas usług. Jesteśmy gotowi także na wdrożenie w życie Twoich przemyśleń i wymagań, związanych z naszymi usługami.

Szyta na miarę oferta naszej firmy, pomoże Ci w uzyskaniu zadowalających rezultatów końcowych. Nasi pracownicy, to niezwykle miłe osoby. U nas nie spotkasz się z niemiłymi odzywkami pracowników, kiedy będą realizować Twoje zlecenie. Możesz pytać, o co tylko chcesz, a otrzymasz w pełni profesjonalną odpowiedź. W finansowym zasięgu Twojej firmy, albo też gospodarstwa domowego jest nasza klimatyzacja. Katowice – przedsiębiorstwa z tego rejonu, ale także z innych śląskich miast chętnie sięgają po naszą ofertę. Oferujemy różnego rodzaju klimatyzatory. Ich różnorodność specyfikacji, przyczynia się do możliwości wykorzystania ich w różnorodnych warunkach. Nasi pracownicy doradzą odpowiedni produkt. 

Nie przepłacaj!

Jesteśmy zdania, że bezsensowne jest przepłacanie za klimatyzatory. Chcemy budować długofalowe kontakty, także z Twoją firmą, dlatego dbamy  także o Twoje finanse. Zamówione u nas produkty, będziesz mógł odebrać na kilka sposobów. Jednym z nich jest możliwość odbioru klimatyzatorów osobiście, w siedzibie firmy. Kolejna możliwość to przesyłka kurierska. Jest ona chętnie wybierana i polecana przez naszych klientów. Z kolei ostatnią, najbardziej racjonalną możliwością odbioru towaru, jest realizowany przez nasze przedsiębiorstwo osobisty transport. Jest on połączony od razu z profesjonalną instalacją przez naszych pracowników klimatyzatorów. Dzięki czemu masz pewność nie tylko najlepszego przewozu produktu, ale także najwyższej jakości montaż.

Zakres naszych usług

  • Montaż klimatyzacji
  • Serwis klimatyzacji
  • Naprawa klimatyzacji
  • Sprzedaż klimatyzacji
  • Montaż wentylacji
  • Serwis central wentylacyjnych

Montaż klimatyzacji oraz wentylacji – KRIS-WENT: Bytom, Chorzów, Kraków i nie tylko

Klimatyzacja to obecnie nieodłączne wyposażenie każdego biura, galerii handlowej oraz wszelkich innych miejsc użyteczności publicznej. Pozwala na ochłodzenie pomieszczenia, gdy za oknem panują naprawdę wysokie temperatury. Firma KRIS-WENT z siedzibą w Katowicach oferuje montaż klimatyzacji i wentylacji na terenie woj. śląskiego oraz okolic. Pracujemy w takich miastach jak m.in. Bytom, Gliwice, Jaworzno, Chorzów, czy Kraków. Stawiamy na nowoczesne urządzenia – proponujemy klimatyzatory oraz centrale wentylacyjne zarówno do mniejszych, jak i większych przestrzeni. Zajmujemy się także rekuperacją. Nasze realizacje znajdziesz w sklepach, aptekach, restauracjach, firmach oraz domach nie tylko w Katowicach, ale również w Sosnowcu, Krakowie, Opolu i Częstochowie.

Profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji

Obsługujemy zarówno Klientów komercyjnych, jak i indywidualnych. Oferujemy montaż klimatyzacji oraz wentylacji w dobrej cenie. Chętnie służymy fachowym doradztwem w doborze odpowiedniego urządzenia. Zawsze dbamy o staranne przygotowanie oferty i przekazanie wszelkich szczegółów techniczno-eksploatacyjnych. KRIS-WENT to także profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji. Naprawa rekuperatorów również wchodzi w zakres naszych usług.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta KRIS-WENT, zachęcamy do kontaktu. Swoje usługi kierujemy zarówno do mieszkańców Katowic, Sosnowca, Bytomia i innych miast w woj. śląskim, jak i Krakowa oraz okolic.