Kontakt 579 609 609

Klimatyzacja Kraków

Odpowiedź na oczekiwania rynku

Działalność naszej firmy to zdecydowana odpowiedź na oczekiwania rynku w kategorii klimatyzacja. Kraków jest miastem, na terenie którego ciągle wzrasta liczba naszych klientów. Są to zarówno przedsiębiorstwa korzystające z naszych usług jednokrotnie, jak i firmy, z którymi współpracujemy długofalowo. Cechą, która sprawia, że z roku na rok liczba naszych klientów rośnie jest przede wszystkim korzystna cena naszych usług. Zarówno proponowane przez nas klimatyzatory, ale taż usługi montażu i serwisu urządzeń są dostępne w bardzo przystępnych kwotach. Dlatego, jeśli nie chcesz by Twoja firma przepłacała – wybierz naszą propozycję! Gwarantujemy także indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań Twojego przedsiębiorstwa. Jesteśmy przekonani, że razem odniesiemy sukces. 

Zaufaj nam!

Dostarczamy wysokiej jakości klimatyzatory. Są one bardzo funkcjonalne, spełniają się w każdych warunkach. Dlatego niezależenie od faktu, jak wielki lokal posiadasz – my dobierzemy najlepsze dla Twojej firmy urządzenie. Przy pomocy w doborze odpowiednich klimatyzatorów mamy duże doświadczenie. Przekonało się o tym już wiele firm, których interesowała funkcjonalna klimatyzacja. Kraków stał się dla nas kolejnym miastem, w którym prężnie działamy. Ten duży rynek pozwala nam skutecznie konkurować o klientów. Osoby, które są zainteresowane tą branżą wiedzą, że nasza oferta jest zdecydowanie najlepsza. Jeśli chcesz to sprawdzić – nic trudnego! Skontaktuj się z nami i poznaj nasze najlepsze na rynku rozwiązania. Dzięki nam zaoszczędzisz pieniądze, które pomogą Ci w realizacji innych celów inwestycyjnych.

Dbamy o klimatyzatory

W dzisiejszym świecie sprawnie działająca klimatyzacja nie jest już niczym nadzwyczajnym. Jednak nie wszystkie lokale usługowe oraz domy jednorodzinne posiadają naprawdę sprawną klimatyzację. Prowadzony przez naszą firmę serwis urządzeń zapewnia utrzymanie ich należytej funkcjonalności. Jeśli Twój klimatyzator nie działa sprawnie, albo też jesteś zdziwiony zbyt wysokimi rachunkami za media – zgłoś się do nas! Często zdarza się tak, że dany klimatyzator ma usterkę. Nasi doświadczeni pracownicy, będą potrafili rozwiązać Twój problem! My zajmiemy się klimatyzacją, z kolei Ty będziesz mógł zająć się w spokoju rozwojem własnej firmy.

Kluczowy element - montaż

Jesteśmy przekonani, że wybór odpowiedniego klimatyzatora to nie wszystko. Także montaż tego urządzenia, jest kluczowym elementem, który pozwala na sprawne funkcjonowanie całej instalacji. Dlatego też, widząc tę lukę w branży, postanowiliśmy zaproponować naszym klientom kompleksowy montaż urządzeń. Jest on przeprowadzany przez naszą doświadczoną w tej materii kadrę pracowniczą. Ustalimy z Tobą najbardziej odpowiedni dzień i godzinę, kiedy będziemy mogli rozpocząć naszą pracę montażu klimatyzatorów. Zamówione u nas urządzenia, przywieziemy na miejsce, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o ich odbiór. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego też po zakończeniu montażu pokażemy pracownikom Twojej firmy, w jaki sposób obsługiwać klimatyzację. Nasze praktyczne porady, pomogą w najbardziej efektywnym wykorzystaniu urządzeń. 

Korzystne ceny

Proponowane przez nas usługi oraz produkty są dostępne dla każdego klienta w dobrych cenach. Nie naliczamy sobie zbyt wysokich marż. Wiemy, że zadowolenie klienta i nasz zysk można ze sobą świetnie połączyć. Liczymy na długoletnią współpracę z Twoją firmą. Dlatego też, jesteśmy wstanie zaproponować najlepsze warunki finansowe. Dostępne w naszej ofercie klimatyzatory są często dostępne w promocyjnych cenach. Są one w pełni sprawne i funkcjonalne. Jeśli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze na zakupie tego rodzaju urządzeń, możesz śledzić na bieżąco naszą ofertę. Jest ona prezentowana na tej stronie www. 

Zamów swój klimatyzator!

U nas jest zawsze dostępna w bardzo dobrej cenie klimatyzacja. Kraków może stać się miejscem, w którym będziemy realizować zamówioną przez Ciebie usługę montażu urządzeń. Jesteśmy słowni, dlatego na umówione miejsce dojeżdżamy zawsze na czas. Kiedy my będziemy realizować zamówioną  usługę, Ty będziesz mógł w spokoju zająć się innymi sprawami swojego przedsiębiorstwa.

Zakres naszych usług

  • Montaż klimatyzacji
  • Serwis klimatyzacji
  • Naprawa klimatyzacji
  • Sprzedaż klimatyzacji
  • Montaż wentylacji
  • Serwis central wentylacyjnych

Montaż klimatyzacji oraz wentylacji – KRIS-WENT: Bytom, Chorzów, Kraków i nie tylko

Klimatyzacja to obecnie nieodłączne wyposażenie każdego biura, galerii handlowej oraz wszelkich innych miejsc użyteczności publicznej. Pozwala na ochłodzenie pomieszczenia, gdy za oknem panują naprawdę wysokie temperatury. Firma KRIS-WENT z siedzibą w Katowicach oferuje montaż klimatyzacji i wentylacji na terenie woj. śląskiego oraz okolic. Pracujemy w takich miastach jak m.in. Bytom, Gliwice, Jaworzno, Chorzów, czy Kraków. Stawiamy na nowoczesne urządzenia – proponujemy klimatyzatory oraz centrale wentylacyjne zarówno do mniejszych, jak i większych przestrzeni. Zajmujemy się także rekuperacją. Nasze realizacje znajdziesz w sklepach, aptekach, restauracjach, firmach oraz domach nie tylko w Katowicach, ale również w Sosnowcu, Krakowie, Opolu i Częstochowie.

Profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji

Obsługujemy zarówno Klientów komercyjnych, jak i indywidualnych. Oferujemy montaż klimatyzacji oraz wentylacji w dobrej cenie. Chętnie służymy fachowym doradztwem w doborze odpowiedniego urządzenia. Zawsze dbamy o staranne przygotowanie oferty i przekazanie wszelkich szczegółów techniczno-eksploatacyjnych. KRIS-WENT to także profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji. Naprawa rekuperatorów również wchodzi w zakres naszych usług.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta KRIS-WENT, zachęcamy do kontaktu. Swoje usługi kierujemy zarówno do mieszkańców Katowic, Sosnowca, Bytomia i innych miast w woj. śląskim, jak i Krakowa oraz okolic.