Kontakt 579 609 609

Klimatyzacja Śląsk

Oferta dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych

Jeśli jesteś zainteresowany instalacją bądź zakupem klimatyzacji, to świetnie trafiłeś! Sensem naszej oferty, jest zadowolenie każdego klienta – bez wyjątku! Zarówno na poziomie zapewnienia bardzo korzystnych cen za nasze usługi i produkty, jak i na poziomie wysokiej jakości instalacji klimatyzacji. Nasi doświadczeni pracownicy, przykładają się do każdego zlecenia indywidualnie.

Zapewnia to uzyskanie zadowalających efektów końcowych naszej pracy. Propozycja naszej firmy jest skierowana nie tylko do przedsiębiorstw prywatnych czy instytucji państwowych. Również klienci indywidualni, posiadający swoje domy, mogą wybrać naszą kompleksową ofertę. W zasięgu Twojej ręki jest polecana przez wielu klientów klimatyzacja. Śląsk, to właśnie w wielu dużych miastach ale też w mniejszych miejscowościach tego województwa działamy. Od lat dostarczamy najlepsze w branży rozwiązania.

Dostaqrczamy najlepsze rozwiązania!

Jeśli jesteś zainteresowany instalacją bądź zakupem klimatyzacji, to świetnie trafiłeś! Sensem naszej oferty, jest zadowolenie każdego klienta – bez wyjątku! Zarówno na poziomie zapewnienia bardzo korzystnych cen za nasze usługi i produkty, jak i na poziomie wysokiej jakości instalacji klimatyzacji. Nasi doświadczeni pracownicy, przykładają się do każdego zlecenia indywidualnie. Zapewnia to uzyskanie zadowalających efektów końcowych naszej pracy.

Propozycja naszej firmy jest skierowana nie tylko do przedsiębiorstw prywatnych czy instytucji państwowych. Również klienci indywidualni, posiadający swoje domy, mogą wybrać naszą kompleksową ofertę. W zasięgu Twojej ręki jest polecana przez wielu klientów klimatyzacja. Śląsk, to właśnie w wielu dużych miastach ale też w mniejszych miejscowościach tego województwa działamy. Od lat dostarczamy najlepsze w branży rozwiązania.

Działamy na terenie Śląska

Realizowaliśmy w naszej długiej praktyce różne projekty. Dlatego jesteśmy wstanie podołać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. W naszej ofercie znajduje się wysokiej jakości klimatyzacja. Śląsk i okoliczne tereny bardzo chętnie korzystają z naszych usług. Zapewniamy wykonywanie usług na terenie wielu śląskich miast np. w Bytomiu czy w Chorzowie.

Jesteśmy bardzo elastyczni, dlatego też uwzględniamy indywidualne wymagania i potrzeby naszych klientów. Kierujemy się realną potrzebą zaspokojenia wszystkich potrzeb. Dzięki czemu, z miesiąca na miesiąc liczba naszych klientów stale rośnie. Dzięki ciągłemu rozwojowi i oferowaniu naprawdę wysokiej jakości usług, staliśmy się firmą wybieraną zarówno przez małe, jak i duże przedsiębiorstwa. 

Zaufało nam wielu klientów

Wykonywaliśmy już prace w sklepach, aptekach, restauracjach, a nawet w serwerowniach. Dlatego też świetnie poradzimy sobie z zaspokojeniem Twoich potrzeb. Ceny naszych usług i produktów są bardzo przyjazne. Nie czyścimy portfeli naszych klientów! Zależy nam obopólnym zadowoleniu oraz na wieloletniej, przyznaj współpracy. Dlatego też, oferowane przez nas ceny należą do najlepszych na rynku. Jest to potwierdzane przez naszych usługobiorców, którzy bardzo się cieszą, że jest na Śląsku firma, która naprawdę dba o swoich klientów! 

Poznaj naszą ofertę!

Na naszej stronie internetowej znajdziesz wiele produktów. Są to przede wszystkim wysokiej jakości klimatyzatory. Sięgamy po produkty z najwyższej półki. Jednak nie oznacz, to w naszym przypadku równie wysokich cen! W naszej ofercie ceny nie należą do najwyższych. Nasi klienci mogą liczyć również  na przygotowywane częste promocje. Obniżają one ostateczną cenę produktu w znaczący sposób. Chcąc poszukiwać okazji na promocyjny zakup, warto na bieżąco odwiedzać naszą stronę internetową. Klimatyzatory z naszej oferty, posiadają różnego rodzaju funkcjonalność. Dzięki ich różnorodności, będziesz mógł wybrać szyty na miarę Twoich potrzeb produkt. 

Energooszczędność i nowoczesność

Nasze towary są wysoce energooszczędne. Dlatego jeśli jesteś miłośnikiem dbania o środowisko naturalne, lub po prostu nie lubisz przepłacać za rachunki, to lepiej trafić nie mogłeś! Wszystkie klimatyzatory posiadają niezbędne certyfikaty, potwierdzające ich wysoką jakość. Jeśli masz pytania odnośnie funkcjonalności klimatyzatorów możesz skorzystać z pomocy pracowników naszej firmy. Nasze doświadczenie pomoże Ci w wyborze odpowiedniego produktu. W przypadku osób, które nie mogą osobiście odebrać zamówionych produktów, proponujemy dostarczenie zamówienia kurierem. Z kolei jeśli wybierzesz u nas klimatyzację wraz z jej montażem, to my przywieziemy do Ciebie zamówiony towar i go zainstalujemy. Możesz liczyć na nasz pełen profesjonalizm w tym względzie. 

Przewożony przez nas towar nie zostanie uszkodzony, a montaż przebiegnie sprawnie. Dzięki czemu będziesz mógł przez długi okres korzystać bezproblemowo z naszych klimatyzatorów. Będzie to z pożytkiem zarówno dla klientów Twojej firmy, jak i dla domowników – bez względu na to, jakie będzie docelowe przeznaczenie zamówionego produktu. Dzięki naszej współpracy z Alior Bankiem, możesz zakupić klimatyzatory na raty. Przedstawiciel banku przedstawi Ci interesującą ofertę finansowania zakupu. Dzięki czemu wybrany produkt będzie mógł jak najszybciej służyć w Twojej firmie lub domu. 

Zakres naszych usług

  • Montaż klimatyzacji
  • Serwis klimatyzacji
  • Naprawa klimatyzacji
  • Sprzedaż klimatyzacji
  • Montaż wentylacji
  • Serwis central wentylacyjnych

Montaż klimatyzacji oraz wentylacji – KRIS-WENT: Bytom, Chorzów, Kraków i nie tylko

Klimatyzacja to obecnie nieodłączne wyposażenie każdego biura, galerii handlowej oraz wszelkich innych miejsc użyteczności publicznej. Pozwala na ochłodzenie pomieszczenia, gdy za oknem panują naprawdę wysokie temperatury. Firma KRIS-WENT z siedzibą w Katowicach oferuje montaż klimatyzacji i wentylacji na terenie woj. śląskiego oraz okolic. Pracujemy w takich miastach jak m.in. Bytom, Gliwice, Jaworzno, Chorzów, czy Kraków. Stawiamy na nowoczesne urządzenia – proponujemy klimatyzatory oraz centrale wentylacyjne zarówno do mniejszych, jak i większych przestrzeni. Zajmujemy się także rekuperacją. Nasze realizacje znajdziesz w sklepach, aptekach, restauracjach, firmach oraz domach nie tylko w Katowicach, ale również w Sosnowcu, Krakowie, Opolu i Częstochowie.

Profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji

Obsługujemy zarówno Klientów komercyjnych, jak i indywidualnych. Oferujemy montaż klimatyzacji oraz wentylacji w dobrej cenie. Chętnie służymy fachowym doradztwem w doborze odpowiedniego urządzenia. Zawsze dbamy o staranne przygotowanie oferty i przekazanie wszelkich szczegółów techniczno-eksploatacyjnych. KRIS-WENT to także profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji. Naprawa rekuperatorów również wchodzi w zakres naszych usług.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta KRIS-WENT, zachęcamy do kontaktu. Swoje usługi kierujemy zarówno do mieszkańców Katowic, Sosnowca, Bytomia i innych miast w woj. śląskim, jak i Krakowa oraz okolic.