Kontakt 579 609 609

Klimatyzacja Sosnowiec

Efektywność i jakość

Dbamy o wszystkich naszych klientów, dlatego też w naszej kompleksowej ofercie jest dostępna wysoce efektywna klimatyzacja. Sosnowiec oraz firmy z okolicznych miejscowości, mogą wybrać naszą szalenie korzystną ofertę produktów. Cechuje się ona przede wszystkim korzystnymi cenami, za klimatyzatory. Z kolei te spełniają wymagania prawne i są dostarczane przez wiodących producentów tego rodzaju urządzeń. Tylko wybór najlepszych rozwiązań w tej dziedzinie, przyczynia się do uzyskania zadowalających efektów w klimatyzacji. Nasza propozycja sprowadza się do możliwości zakupu klimatyzatorów różnych producentów. Dzięki czemu możesz zachować pełną swobodę wyboru. 

Chętnie doradzimy!

Nasi pracownicy, w razie zaistnienia takiej potrzeby pomogą Ci w wyborze odpowiednich urządzeń. Przy realizacji takiej pomocy kierujemy się przede wszystkim dobrem naszych klientów. Zwracamy uwagę na to, by zakupiony przez Ciebie produkt był jak najbardziej odpowiedni do konkretnych pomieszczeń oraz mógł przez długie lata być w spokoju użytkowany. Możesz również sam sprawdzić poszczególne specyfikacje naszych produktów. Są one wszystkie dostępne na naszej stronie internetowej. 

Po pierwsze, nasz klient

Dzięki nam możesz wybrać najlepsze rozwiązania w kategorii klimatyzacja. Sosnowiec jest jednym ze śląskich miast, na terenie którego prowadzimy swoją działalność gospodarczą, oferując tym samym naszym klientom, poza sprzedażą wysokiej jakości klimatyzatorów, także inne usługi. W sposób szczególny wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych usługobiorców, proponując realizację montażu urządzeń. Tylko dobrze przeprowadzony, od strony technicznej montaż urządzeń jest wstanie zapewnić wysoką funkcjonalność klimatyzatorów. My wiemy jak się do tego zabrać! Co potwierdzają nie tylko nasze kwalifikacje, ale również pozytywne opnie naszych klientów. 

Dbamy o szczegóły

My zadbamy o wszystkie szczegóły instalacji, z kolei Ty będziesz mógł zaobserwować niskie rachunki za media. Jest to szczególnie ważna przesłanka, która sprawia, że naprawdę warto wybrać naszą kompleksową propozycję. Tego rodzaju rozwiązania oferujemy zarówno prywatnym przedsiębiorstwom, instytucjom państwowym, jak i indywidualnym gospodarstwom domowym. Dlatego, jeśli nie lubisz przepłacać – zgłoś się do nas! Znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Szczególną ofertę cenową oferujemy dla firm oraz administratorów budynków. Jesteśmy przekonani, że nawet nasza długofalowa współpraca będzie korzystna dla obu stron. Wystarczy, że zrobisz ten pierwszy krok. Zadzwoń pod numer telefonu: 697 53 60 22, a my zajmiemy się Twoimi potrzebami. Dołącz do grona firm i osób, które wybierają najlepsze na rynku rozwiązania. 

Dzięki nam, płacisz mniej!

Jeśli zależy Ci na dbaniu o środowisko naturalne, to również możemy zatroszczyć o tę potrzebę. Nasze produkty są wysoce energooszczędne, a także spełniają inne wymagania proekologiczne. Kontaktując się z naszym biurem sprzedaży, uzyskasz szczegółowe informacje, dzięki którym będziesz mógł wybrać najbardziej ekologiczny model klimatyzatora. W każdym przypadku będzie on sprawnie działał i służył Tobie przez wiele lat.

Zakres naszych usług

  • Montaż klimatyzacji
  • Serwis klimatyzacji
  • Naprawa klimatyzacji
  • Sprzedaż klimatyzacji
  • Montaż wentylacji
  • Serwis central wentylacyjnych

Montaż klimatyzacji oraz wentylacji – KRIS-WENT: Bytom, Chorzów, Kraków i nie tylko

Klimatyzacja to obecnie nieodłączne wyposażenie każdego biura, galerii handlowej oraz wszelkich innych miejsc użyteczności publicznej. Pozwala na ochłodzenie pomieszczenia, gdy za oknem panują naprawdę wysokie temperatury. Firma KRIS-WENT z siedzibą w Katowicach oferuje montaż klimatyzacji i wentylacji na terenie woj. śląskiego oraz okolic. Pracujemy w takich miastach jak m.in. Bytom, Gliwice, Jaworzno, Chorzów, czy Kraków. Stawiamy na nowoczesne urządzenia – proponujemy klimatyzatory oraz centrale wentylacyjne zarówno do mniejszych, jak i większych przestrzeni. Zajmujemy się także rekuperacją. Nasze realizacje znajdziesz w sklepach, aptekach, restauracjach, firmach oraz domach nie tylko w Katowicach, ale również w Sosnowcu, Krakowie, Opolu i Częstochowie.

Profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji

Obsługujemy zarówno Klientów komercyjnych, jak i indywidualnych. Oferujemy montaż klimatyzacji oraz wentylacji w dobrej cenie. Chętnie służymy fachowym doradztwem w doborze odpowiedniego urządzenia. Zawsze dbamy o staranne przygotowanie oferty i przekazanie wszelkich szczegółów techniczno-eksploatacyjnych. KRIS-WENT to także profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji. Naprawa rekuperatorów również wchodzi w zakres naszych usług.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta KRIS-WENT, zachęcamy do kontaktu. Swoje usługi kierujemy zarówno do mieszkańców Katowic, Sosnowca, Bytomia i innych miast w woj. śląskim, jak i Krakowa oraz okolic.