Kontakt 579 609 609

Montaż klimatyzacji Bytom

Montujemy klimatyzację w Bytomiu

Nasza oferta kierowana jest do osób oraz przedsiębiorstw, których interesuje wysokiej jakości montaż klimatyzacji. Bytom jest jednym ze śląskich miast, na terenie którego w sposób szczególny nasze usługi są popularne. W swojej historii zrealizowaliśmy już wiele montaży klimatyzacji dla firm z Bytomia.

Dzięki czemu, nasza oferta jest przez te osoby polecana również innym podmiotom gospodarczym. Cechuje nas przede wszystkim w pełni indywidualne podejście do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. 

Profesjonalne doradztwo

Nasza współpraca może się rozpocząć już na etapie wyboru klimatyzacji, a zakończyć na  profesjonalnym montażu. Całość procesu owej instalacji prowadzą doświadczeni pracownicy naszej firmy. Z ich pomocą masz pewność, że zainstalowana klimatyzacja będzie działała prawidłowo. Jeśli szukasz naprawdę najlepszych rozwiązań w zakresie montażu klimatyzacji, to bardzo dobrze, że jesteś na tej stronie internetowej. Tylko z nami masz pewność najwyższej jakości montażu. Dołącz do grona zadowolonych klientów naszego przedsiębiorstwa już dziś!

Pewność dobrej ceny

Chcemy by Twoje przedsiębiorstwo mogła cieszyć się nie tylko fachowo wykonaną usługą, dlatego oferujemy również, bardzo przystępne ceny za najlepszy w regionie montaż klimatyzacji. Bytom jest miastem, w którym możemy wykonać dla Ciebie usługę w bardzo dobrej cenie. Ponadto, w korzystnej finansowo ofercie montażu przewidzieliśmy szereg udogodnień. Między innymi, w podstawowym pakiecie montażu klimatyzacji, oferujemy także przeszkolenie pracowników Twojej firmy, w zakresie zarządzania klimatyzacją. Jest to bardzo ważne, by klimatyzacja była dobrze obsługiwana. Przełoży się to na jej sprawność, a także obniży koszty rachunków za media. 

Pewność najlepszych warunków

Z pewnością, dążenie do pełnej optymalizacji kosztów jest również domeną twojej firmy, dlatego naprawdę warto, abyś wybrał nasze produkty, oraz profesjonalną realizację montażu. Jesteśmy przekonani, że sprostamy Twoim oczekiwaniom. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży. Nasz pracownik przedstawi Ci najlepsze warunki współpracy, która może przybrać formę współpracy o charakterze długofalowym.

Zakres naszych usług

  • Montaż klimatyzacji
  • Serwis klimatyzacji
  • Naprawa klimatyzacji
  • Sprzedaż klimatyzacji
  • Montaż wentylacji
  • Serwis central wentylacyjnych

Montaż klimatyzacji oraz wentylacji – KRIS-WENT: Bytom, Chorzów, Kraków i nie tylko

Klimatyzacja to obecnie nieodłączne wyposażenie każdego biura, galerii handlowej oraz wszelkich innych miejsc użyteczności publicznej. Pozwala na ochłodzenie pomieszczenia, gdy za oknem panują naprawdę wysokie temperatury. Firma KRIS-WENT z siedzibą w Katowicach oferuje montaż klimatyzacji i wentylacji na terenie woj. śląskiego oraz okolic. Pracujemy w takich miastach jak m.in. Bytom, Gliwice, Jaworzno, Chorzów, czy Kraków. Stawiamy na nowoczesne urządzenia – proponujemy klimatyzatory oraz centrale wentylacyjne zarówno do mniejszych, jak i większych przestrzeni. Zajmujemy się także rekuperacją. Nasze realizacje znajdziesz w sklepach, aptekach, restauracjach, firmach oraz domach nie tylko w Katowicach, ale również w Sosnowcu, Krakowie, Opolu i Częstochowie.

Profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji

Obsługujemy zarówno Klientów komercyjnych, jak i indywidualnych. Oferujemy montaż klimatyzacji oraz wentylacji w dobrej cenie. Chętnie służymy fachowym doradztwem w doborze odpowiedniego urządzenia. Zawsze dbamy o staranne przygotowanie oferty i przekazanie wszelkich szczegółów techniczno-eksploatacyjnych. KRIS-WENT to także profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji. Naprawa rekuperatorów również wchodzi w zakres naszych usług.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta KRIS-WENT, zachęcamy do kontaktu. Swoje usługi kierujemy zarówno do mieszkańców Katowic, Sosnowca, Bytomia i innych miast w woj. śląskim, jak i Krakowa oraz okolic.