Kontakt 579 609 609

Montaż klimatyzacji Chorzów

Montujemy klimatyzację w Chorzowie

Tylko wybór naszej firmy gwarantuje najwyższą jakość w kategorii montaż klimatyzacji. Chorzów oraz okoliczne miejscowości mogą, w pełni swobodnie skorzystać z naszej propozycji biznesowej. Opiera się ona na wykonywaniu całościowego montażu klimatyzacji. Dzięki czemu nie musisz szukać wielu przedsiębiorstw, które będą krok po kroku montować dla Ciebie klimatyzację. My podchodzimy do tematu całościowo, wykonując prace od a do z. Nasza kompleksowa propozycja, zapewnia pełną satysfakcję z wykonanych usług. 

Obsługujemy też klientów indywidualnych

Realizacja wysokiej jakości montażu jest skierowana do firm, ale też do klientów indywidualnych. Po zapoznaniu się z Twoimi potrzebami, zaproponujemy Ci dogodne warunki cenowe. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, lub napiszesz e-maila, a nasi pracownicy zajmą się Twoją sprawą. Możesz być pewny, naszej szybkiej reakcji na Twoje potrzeby. Dzięki czemu cały proces montażu klimatyzacji przebiegnie bardzo sprawnie. Już dziś możesz zrobić pierwszy krok w celu uzyskania profesjonalnego montażu klimatyzacji.

Zalety naszych usług

W finansowym zasięgu Twojej firmy jest oferowany przez nas montaż klimatyzacji. Chorzów – jeśli zdecydujesz się na realizację zlecenia właśnie w tym mieście, my będziemy mogli swobodnie tam dojechać. Jesteśmy terminowi, dlatego też czas realizacji montażu będzie maksymalnie krótki. Z kolei za całość naszych prac nie zapłacisz zbyt dużo. Nasza finansowa propozycja, uwzględnia wszystkie realia rynkowe. W cenie instalacji klimatyzacji uwzględniliśmy także dowóz klimatyzatorów do Twojej firmy. Dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o rozwiązania logistyczne. To my zajmujemy się wszystkim, a Ty możesz swobodnie zająć się innymi, ważnymi sprawami.

Oceń naszą pracę!

Po zakończeniu prac montażowych, uruchomimy na Twoich oczach klimatyzację. Będziesz mógł wtedy ocenić jakość naszej pracy. Dodatkowo przeprowadzimy podstawowe szkolenie w zakresie obsługi urządzeń. Będzie to z pewnością przydatne, w codziennym użytkowaniu klimatyzacji. W owym spotkaniu będą mogły uczestniczyć osoby, które docelowo będą obsługiwać klimatyzację w Twoim przedsiębiorstwie.

Zakres naszych usług

  • Montaż klimatyzacji
  • Serwis klimatyzacji
  • Naprawa klimatyzacji
  • Sprzedaż klimatyzacji
  • Montaż wentylacji
  • Serwis central wentylacyjnych

Montaż klimatyzacji oraz wentylacji – KRIS-WENT: Bytom, Chorzów, Kraków i nie tylko

Klimatyzacja to obecnie nieodłączne wyposażenie każdego biura, galerii handlowej oraz wszelkich innych miejsc użyteczności publicznej. Pozwala na ochłodzenie pomieszczenia, gdy za oknem panują naprawdę wysokie temperatury. Firma KRIS-WENT z siedzibą w Katowicach oferuje montaż klimatyzacji i wentylacji na terenie woj. śląskiego oraz okolic. Pracujemy w takich miastach jak m.in. Bytom, Gliwice, Jaworzno, Chorzów, czy Kraków. Stawiamy na nowoczesne urządzenia – proponujemy klimatyzatory oraz centrale wentylacyjne zarówno do mniejszych, jak i większych przestrzeni. Zajmujemy się także rekuperacją. Nasze realizacje znajdziesz w sklepach, aptekach, restauracjach, firmach oraz domach nie tylko w Katowicach, ale również w Sosnowcu, Krakowie, Opolu i Częstochowie.

Profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji

Obsługujemy zarówno Klientów komercyjnych, jak i indywidualnych. Oferujemy montaż klimatyzacji oraz wentylacji w dobrej cenie. Chętnie służymy fachowym doradztwem w doborze odpowiedniego urządzenia. Zawsze dbamy o staranne przygotowanie oferty i przekazanie wszelkich szczegółów techniczno-eksploatacyjnych. KRIS-WENT to także profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji. Naprawa rekuperatorów również wchodzi w zakres naszych usług.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta KRIS-WENT, zachęcamy do kontaktu. Swoje usługi kierujemy zarówno do mieszkańców Katowic, Sosnowca, Bytomia i innych miast w woj. śląskim, jak i Krakowa oraz okolic.