Kontakt 579 609 609

Montaż klimatyzacji Częstochowa

Najlepsze rozwiązania w branży

Już dziś możesz wybrać najwyższej jakości montaż klimatyzacji. Częstochowa oraz okoliczne tereny, naprawdę od wielu lat korzystają z naszej w pełni kompleksowej oferty. Cechują nas bardzo przystępne ceny oraz dostosowanie się do potrzeb i wymagań, wszystkich, bez żadnych wyjątków klientów. Jeśli szukasz realnie najlepszych rozwiązań w tej branży, to z pewnością powinieneś wybrać właśnie nasze przedsiębiorstwo. Montaż klimatyzacji nie należy do prostych zadań, dlatego powinni go przeprowadzać specjaliści. Nasi pracownicy posiadają niezbędną wiedzę oraz zdolności manualne do realizacji każdego zlecenia w zakresie montażu klimatyzacji. 

Wysoka jakość usług

Uczestnictwo w realizacji tak wielu różnorodnych zleceń sprawiło, że dziś, jakość naszych usług pozwala nam zostawić zdecydowanie w tyle wszelaką konkurencję. Montaż klimatyzacji możemy zrealizować, bez względu na typ prawny naszego usługobiorcy tj. niezależenie czy działasz jako spółka handlowa, jednoosobowa działalność gospodarcza, czy po prostu jesteś klientem indywidualnym, my zatroszczymy się o montaż klimatyzacji w Twoich budynkach. Możesz liczyć na nasz pełen profesjonalizm, który został już potwierdzony wieloma pozytywnymi opiniami naszych dotychczasowych klientów.

Korzyści profesjonalnego montażu

Tylko dobrze zamontowana klimatyzacja, sprzyja oszczędności pieniędzy. Wybierając nas do realizacji montażu, masz pewność pełnej optymalizacji kosztów.

Dzięki nam będziesz mógł zobaczyć widoczne korzyści na rachunkach za media. Montaż klimatyzacji, który wykonujemy jest w pełni efektywny, poprzez co instalacja nie będzie pobierać zbyt dużej ilości energii. Dlatego w sposób szczególny, warto zwrócić uwagę również na oszczędności finansowe w codziennym użytkowaniu klimatyzacji. 

Dbamy o środowisko!

Są także inne zalety, które sprawiają, że warto zadbać o profesjonalny montaż klimatyzacji. Częstochowa jest miastem, w którym w sposób szczególny dba się o środowisko naturalne.

Tylko dobrze zamontowana klimatyzacja, będzie wstanie sprostać wszystkim normom środowiskowym. Jeśli chcesz dbać o przyszłość następnych pokoleń, wybierz naszą ofertę.

Zakres naszych usług

  • Montaż klimatyzacji
  • Serwis klimatyzacji
  • Naprawa klimatyzacji
  • Sprzedaż klimatyzacji
  • Montaż wentylacji
  • Serwis central wentylacyjnych

Montaż klimatyzacji oraz wentylacji – KRIS-WENT: Bytom, Chorzów, Kraków i nie tylko

Klimatyzacja to obecnie nieodłączne wyposażenie każdego biura, galerii handlowej oraz wszelkich innych miejsc użyteczności publicznej. Pozwala na ochłodzenie pomieszczenia, gdy za oknem panują naprawdę wysokie temperatury. Firma KRIS-WENT z siedzibą w Katowicach oferuje montaż klimatyzacji i wentylacji na terenie woj. śląskiego oraz okolic. Pracujemy w takich miastach jak m.in. Bytom, Gliwice, Jaworzno, Chorzów, czy Kraków. Stawiamy na nowoczesne urządzenia – proponujemy klimatyzatory oraz centrale wentylacyjne zarówno do mniejszych, jak i większych przestrzeni. Zajmujemy się także rekuperacją. Nasze realizacje znajdziesz w sklepach, aptekach, restauracjach, firmach oraz domach nie tylko w Katowicach, ale również w Sosnowcu, Krakowie, Opolu i Częstochowie.

Profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji

Obsługujemy zarówno Klientów komercyjnych, jak i indywidualnych. Oferujemy montaż klimatyzacji oraz wentylacji w dobrej cenie. Chętnie służymy fachowym doradztwem w doborze odpowiedniego urządzenia. Zawsze dbamy o staranne przygotowanie oferty i przekazanie wszelkich szczegółów techniczno-eksploatacyjnych. KRIS-WENT to także profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji. Naprawa rekuperatorów również wchodzi w zakres naszych usług.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta KRIS-WENT, zachęcamy do kontaktu. Swoje usługi kierujemy zarówno do mieszkańców Katowic, Sosnowca, Bytomia i innych miast w woj. śląskim, jak i Krakowa oraz okolic.