Kontakt 579 609 609

Montaż klimatyzacji Katowice

Montujemy w domu i firmie

Wybór odpowiedniego klimatyzatora to dopiero początek drogi ku efektywnie działającej klimatyzacji. Równie ważny w tej kwestii, jest montaż klimatyzacji. Katowice, na terenie tego miasta jesteśmy wstanie zrealizować każde, nawet najbardziej wymagające zlecenie.

Nie ograniczamy się do kategorii naszych klientów, dlatego nie ważne, czy prowadzisz firmę, czy może chcesz, abyśmy wykonali montaż w Twoim domu, my jesteśmy wstanie zrobić to na naprawdę najwyższym poziomie. Cechuje nas przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki czemu nie zaskoczą nas, nawet najtrudniejsze technicznie zlecenia. Zadzwoń lub napisz do nas maila, a nasz konsultant pomoże Ci w wyborze najlepszej usługi montażu. 

Przystępne ceny

Osoby, które wykonują prace montażu klimatyzacji, są prawdziwymi pasjonatami swojej pracy. Ich wiedza oraz zaangażowanie wobec wykonywanego zlecenia, przyniesie same pozytywne skutki dla Twoje przedsiębiorstwa lub domu. Propozycja naszej firmy uwzględnia możliwość wykonania montażu dla firm prywatnych, ale też państwowych.

Ceny naszych usług montażu nie należą do wysokich. Ponadto, w podstawowym pakiecie montażu, masz zagwarantowane szkolenie z obsługi klimatyzacji. Jest to bardzo cenione przez naszych klientów i przede wszystkim wyjątkowe ważne zagadnienie. Zdobycie wysokiej wiedzy, przez Ciebie, oraz inne osoby, które będą docelowo obsługiwać klimatyzację, zapewnia pełne bezpieczeństwo budynków, w których znajdują się takowa instalacja. 

Szybkie terminy realizacji zleceń

W zasięgu Twojej ręki jest nie tylko profesjonalnie wykonany montaż klimatyzacji. Katowice są siedzibą naszej firmy, dlatego też zdecydowanie łatwiej jest nas nam zagwarantować, najlepsze terminy realizacji prac właśnie firmom z tego miasta. Po ustaleniu szczegółów zlecenia, podamy Ci możliwe okresy, w których możemy rozpocząć dla Ciebie pracę. U nas nie spotkasz się z ciągłym przesuwaniem terminu rozpoczęcia montażu klimatyzacji.

Cenimy zarówno swój, jak i Twój czas, dlatego możesz być pewien naszego pełnego profesjonalizmu w tym aspekcie współpracy. Czas, jaki będziemy potrzebować na realizację pełnego zadania, jest uzależniony od wielu czynników. Przede wszystkim od złożoności technicznej danej klimatyzacji. Dlatego już na etapie wyboru przez Ciebie konkretnego klimatyzatora, będziemy mogli oszacować ile dni lub godzin będziemy potrzebowali, by móc zrealizować Twoje zamówienie. 

Mamy duże doświadczenie!

Nasza załoga ma na swoim koncie, już wiele wykonanych montaży klimatyzacji. Realizowaliśmy tego rodzaju zadania zarówno w mieszkaniach, biurach, jak i w dużych zakładach przemysłowych. Dlatego sprostamy naprawdę każdemu zleceniu. Szczególnie korzystną, cenowo ofertę kierujemy do firm, oraz administratorów budynków.

Jeśli chcesz dowiedzieć się coś więcej na ten temat, zapraszamy do kontaktu. Nasz pracownik wyjaśni Ci wszystkie szczegóły takiej współpracy. Dołącz do grona zadowolonych klientów, tak jak i oni możesz cieszyć się działającą przez długie lata sprawną klimatyzacją, która jest możliwa dzięki wykonaniu profesjonalnego montażu.

Zakres naszych usług

  • Montaż klimatyzacji
  • Serwis klimatyzacji
  • Naprawa klimatyzacji
  • Sprzedaż klimatyzacji
  • Montaż wentylacji
  • Serwis central wentylacyjnych

Montaż klimatyzacji oraz wentylacji – KRIS-WENT: Bytom, Chorzów, Kraków i nie tylko

Klimatyzacja to obecnie nieodłączne wyposażenie każdego biura, galerii handlowej oraz wszelkich innych miejsc użyteczności publicznej. Pozwala na ochłodzenie pomieszczenia, gdy za oknem panują naprawdę wysokie temperatury. Firma KRIS-WENT z siedzibą w Katowicach oferuje montaż klimatyzacji i wentylacji na terenie woj. śląskiego oraz okolic. Pracujemy w takich miastach jak m.in. Bytom, Gliwice, Jaworzno, Chorzów, czy Kraków. Stawiamy na nowoczesne urządzenia – proponujemy klimatyzatory oraz centrale wentylacyjne zarówno do mniejszych, jak i większych przestrzeni. Zajmujemy się także rekuperacją. Nasze realizacje znajdziesz w sklepach, aptekach, restauracjach, firmach oraz domach nie tylko w Katowicach, ale również w Sosnowcu, Krakowie, Opolu i Częstochowie.

Profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji

Obsługujemy zarówno Klientów komercyjnych, jak i indywidualnych. Oferujemy montaż klimatyzacji oraz wentylacji w dobrej cenie. Chętnie służymy fachowym doradztwem w doborze odpowiedniego urządzenia. Zawsze dbamy o staranne przygotowanie oferty i przekazanie wszelkich szczegółów techniczno-eksploatacyjnych. KRIS-WENT to także profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji. Naprawa rekuperatorów również wchodzi w zakres naszych usług.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta KRIS-WENT, zachęcamy do kontaktu. Swoje usługi kierujemy zarówno do mieszkańców Katowic, Sosnowca, Bytomia i innych miast w woj. śląskim, jak i Krakowa oraz okolic.