Kontakt 579 609 609

Montaż klimatyzacji Kraków

Montujemy klimatyzację w Krakowie

W zasięgu zarówno Twojej ręki, jak i portfela jest w pełni profesjonalny montaż klimatyzacji. Kraków jest jednym z tych polskich miast, w których nasza oferta jak najlepiej odpowiedziała na zapotrzebowanie lokalnego rynku usług. Jesteśmy wstanie zaoferować Twojemu przedsiębiorstwu najbardziej konkurencyjne ceny za usługi montażu. Świetnie rozumiemy, że nie lubisz przepłacać. Za korzystną cenę oferujemy przede wszystkim naprawdę wysoki poziom wykonanych przez nas prac, który zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby. Dotychczas, już wiele firm, a także osób prywatnych i instytucji państwowych, skorzystało z naszych w pełni kompleksowych usług. Także Ty i Twoja firma może dołączyć do grona podmiotów, które wybierają propozycję naszego przedsiębiorstwa. 

Wykorzystujemy najlepsze rozwiązania

W trakcie wykonywanych przez nas prac wykorzystujemy najlepsze rozwiązania technologiczne. Poprzez co czas, jaki jest nam potrzebny do wykonania całościowego montażu znacznie się skraca. Jesteśmy pewni, że sprostamy także Twoim wymaganiom. Na swoim koncie mamy już wykonane prace dla wielu podmiotów gospodarczych, często realizowane w bardzo trudnych warunkach. Poradziliśmy sobie dotychczas z realizacją każdego zleconego nam zadania, dlatego też nie musisz obawiać się o jakość naszych usług. Ta jest niezmiennie wysoka i bardzo korzystna w kwestii finansowej. Zostań naszym klientem jak najszybciej, wystarczy że do nas zadzwonisz lub napiszesz, a my ze swojej strony przedstawimy Twojemu przedsiębiorstwu najlepsze warunki handlowe.

Efektywność wyrażona w konkretach

Z nami uzyskasz nie tylko naprawdę wysokiej jakości montaż klimatyzacji. Kraków oraz okoliczne miejscowości mogą mieć realne, comiesięczne korzyści wynikające ze współpracy z naszą firmą. Decydując się na ofertę naszego przedsiębiorstwa, profesjonalnie zamontowana klimatyzacja stanie się w pełni efektywna. Przekłada się to na mniejsze zużycie energii, która jest potrzebna do funkcjonowania urządzeń. Szczególnie duże lokale usługowe, czy też hale produkcyjne będą widziały znaczące różnice w comiesięcznych rachunkach za media. Jednak także małe firmy, jak i bary, czy też sklepy osiedlowe w ten sposób mogą dążyć do pełnej optymalizacji kosztów. Wielu naszych dotychczasowych klientów, zauważyło zdecydowanie niższe rachunki za media. Dołącz także i Ty ze swoją firmą, do grona podmiotów gospodarczych, które odnotowują finansowe korzyści nie tylko na etapie zamawiania i instalacji klimatyzacji.

Dbamy o czyste środowisko

Sprawnie działająca klimatyzacja, jest również przyjazna środowisku. To bardzo ważne, szczególnie w obecnym czasie, kiedy istnieje coraz większy społeczny nacisk na ekologię. Dbając o środowisko, podniesiesz renomę swojej firmy. Z pewnością nie chcesz, by Twoja firma miała opinię zanieczyszczającego przyrodę przedsiębiorstwa. Jeśli są Ci bliskie ideały dbania o środowisko naturalne lub chcesz zadbać o przyrodę z czysto pragmatycznych powodów, zapraszamy do wyboru naszej oferty. Jeśli pojawiają się w Twojej głowie pytania, odnośnie naszej działalności, zachęcamy Cię do kontaktu z naszym biurem sprzedaży. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wszelakie wątpliwości.

Zakres naszych usług

  • Montaż klimatyzacji
  • Serwis klimatyzacji
  • Naprawa klimatyzacji
  • Sprzedaż klimatyzacji
  • Montaż wentylacji
  • Serwis central wentylacyjnych

Montaż klimatyzacji oraz wentylacji – KRIS-WENT: Bytom, Chorzów, Kraków i nie tylko

Klimatyzacja to obecnie nieodłączne wyposażenie każdego biura, galerii handlowej oraz wszelkich innych miejsc użyteczności publicznej. Pozwala na ochłodzenie pomieszczenia, gdy za oknem panują naprawdę wysokie temperatury. Firma KRIS-WENT z siedzibą w Katowicach oferuje montaż klimatyzacji i wentylacji na terenie woj. śląskiego oraz okolic. Pracujemy w takich miastach jak m.in. Bytom, Gliwice, Jaworzno, Chorzów, czy Kraków. Stawiamy na nowoczesne urządzenia – proponujemy klimatyzatory oraz centrale wentylacyjne zarówno do mniejszych, jak i większych przestrzeni. Zajmujemy się także rekuperacją. Nasze realizacje znajdziesz w sklepach, aptekach, restauracjach, firmach oraz domach nie tylko w Katowicach, ale również w Sosnowcu, Krakowie, Opolu i Częstochowie.

Profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji

Obsługujemy zarówno Klientów komercyjnych, jak i indywidualnych. Oferujemy montaż klimatyzacji oraz wentylacji w dobrej cenie. Chętnie służymy fachowym doradztwem w doborze odpowiedniego urządzenia. Zawsze dbamy o staranne przygotowanie oferty i przekazanie wszelkich szczegółów techniczno-eksploatacyjnych. KRIS-WENT to także profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji. Naprawa rekuperatorów również wchodzi w zakres naszych usług.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta KRIS-WENT, zachęcamy do kontaktu. Swoje usługi kierujemy zarówno do mieszkańców Katowic, Sosnowca, Bytomia i innych miast w woj. śląskim, jak i Krakowa oraz okolic.