Kontakt 579 609 609

Montaż klimatyzacji Opole

Montujemy klimatyzację w Opolu

Wykonywany przez nas montaż klimatyzacji spełnia wszystkie wymagania naszych klientów. Jest realizowany poprzez wykorzystanie najbardziej zaawansowanych narzędzi i technologii w tej branży. Całość prac montażowych jest przeprowadzana przez naszą wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Są to nie tylko świetni fachowcy, ale też osoby, które są zawsze miłe i uśmiechnięte. Służą poradą w każdej sprawie. Dzięki czemu masz zawsze pewność, że jak najlepiej przebiegnie w Twojej firmie montaż klimatyzacji. Opole jest lokalnym rynkiem usług, na którym odnosimy znaczące sukcesy, poprzez realizację wielu naprawdę zleceń. Są to zadania wykonywane, zarówno na rzecz podmiotów prywatnych, jak i państwowych. 

Klimatyzacja w domach prywatnych

Nasze bogate doświadczenie montażu klimatyzacji, sprawdza się równie świetnie przy pracach w prywatnych domach i innego rodzaju własnościowych budynkach. Jesteśmy przekonani, że montaż klimatyzacji, który będziemy dla Ciebie realizować, przebiegnie sprawnie. Dzięki czemu zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale też czas i będziesz mógł w spokoju zająć się innymi sprawami np. dalszym procesem inwestycji w swoje budynki. My zajmujemy się montażem klimatyzacji, to jest nasza specjalizacja. Twoją z kolei jest inna kwestia, dlatego zostaw prace montażowe w rękach prawdziwych specjalistów w branży.

Montaż przynoszący same korzyści

To zdecydowanie zbyt mało, by uzyskać jedynie w pełni profesjonalny montaż klimatyzacji. Opole  jest jednym z tych miast, gdzie działamy. Wszystkie nasze prace dążą docelowo, do zapewnienia naszym klientom faktu obniżenia kosztów funkcjonowania klimatyzacji. Na przestrzeni lat naszego doświadczenia świetnie zrozumieliśmy, że tylko dobrze zainstalowana klimatyzacja przynosi comiesięczne korzyści w postaci niższych rachunków za media. Dlatego prowadząc tego rodzaju prace, nie pomijamy żadnych szczegółów, dbamy nawet o najmniejsze detale, które razem tworzą spójną całość.

Kompleksowa obsługa

Nasza szczególna oferta cenowa jest skierowana do firm oraz administratorów budynków. Jednak tak naprawdę, wszystkie osoby i podmioty, które się do nas zgłoszą, mogą liczyć na najlepsze na rynku warunki współpracy. Nasz podstawowy pakiet montażu klimatyzacji, mieści w sobie również przeprowadzenie przez jednego z naszych pracowników  szkolenia z zakresu obsługi klimatyzacji. Jest to bardzo ceniona, przez wszystkich naszych usługobiorców czynność, która przekłada się na najlepszy poziom zarządzania klimatyzacją i czyni ją maksymalnie efektywną.

Zakres naszych usług

  • Montaż klimatyzacji
  • Serwis klimatyzacji
  • Naprawa klimatyzacji
  • Sprzedaż klimatyzacji
  • Montaż wentylacji
  • Serwis central wentylacyjnych

Montaż klimatyzacji oraz wentylacji – KRIS-WENT: Bytom, Chorzów, Kraków i nie tylko

Klimatyzacja to obecnie nieodłączne wyposażenie każdego biura, galerii handlowej oraz wszelkich innych miejsc użyteczności publicznej. Pozwala na ochłodzenie pomieszczenia, gdy za oknem panują naprawdę wysokie temperatury. Firma KRIS-WENT z siedzibą w Katowicach oferuje montaż klimatyzacji i wentylacji na terenie woj. śląskiego oraz okolic. Pracujemy w takich miastach jak m.in. Bytom, Gliwice, Jaworzno, Chorzów, czy Kraków. Stawiamy na nowoczesne urządzenia – proponujemy klimatyzatory oraz centrale wentylacyjne zarówno do mniejszych, jak i większych przestrzeni. Zajmujemy się także rekuperacją. Nasze realizacje znajdziesz w sklepach, aptekach, restauracjach, firmach oraz domach nie tylko w Katowicach, ale również w Sosnowcu, Krakowie, Opolu i Częstochowie.

Profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji

Obsługujemy zarówno Klientów komercyjnych, jak i indywidualnych. Oferujemy montaż klimatyzacji oraz wentylacji w dobrej cenie. Chętnie służymy fachowym doradztwem w doborze odpowiedniego urządzenia. Zawsze dbamy o staranne przygotowanie oferty i przekazanie wszelkich szczegółów techniczno-eksploatacyjnych. KRIS-WENT to także profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji. Naprawa rekuperatorów również wchodzi w zakres naszych usług.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta KRIS-WENT, zachęcamy do kontaktu. Swoje usługi kierujemy zarówno do mieszkańców Katowic, Sosnowca, Bytomia i innych miast w woj. śląskim, jak i Krakowa oraz okolic.