Kontakt 579 609 609

Montaż klimatyzacji Śląsk

Montujemy klimatyzację na Śląsku

Poza usługą sprzedaży wysokiej jakości sprzętu, oferujemy także w pełni profesjonalny montaż klimatyzacji. Śląsk, to właśnie na terenie tego województwa działa nasze przedsiębiorstwo. Propozycja montażu klimatyzacji to przede wszystkim wysoki standard wykonania zlecenia. Do każdej pracy podchodzimy w sposób, w pełni indywidualny. Zależy nam na Twoim zadowoleniu, dlatego dokładamy wszelkich starań, by spełnić wszystkie wymagania i oczekiwania. Nasze usługi są wykonywane zarówno dla prywatnych przedsiębiorstw, instytucji państwowych, jak i klientów indywidualnych. Jesteśmy wstanie podjąć się każdego, nawet najbardziej wymagającego technicznie zadania. 

Szybka realizacja zlecenia

Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników, owocuje każdorazowo szybką realizacją zlecenia. Proponujemy naprawdę szybkie terminy realizacji prac, wystarczy że się do nas zgłosisz, a my będziemy wstanie jak najszybciej rozpocząć prace w Twoim domu lub firmie.

Na wyciągnięcie Twojej ręki jest wysokiej jakości montaż klimatyzacji. Śląsk – zarówno w miastach, jak i wsiach tego regionu realizujemy nasze prace. Zadzwoń lub napisz do nas, a my zaproponujemy Ci najlepsze warunki współpracy.

Kompleksowość montażu

Po zamontowaniu klimatyzacji możesz liczyć na naszą pomoc. Będzie ona dotyczyła szkolenia w zakresie obsługi klimatyzacji. Jest to zdecydowanie niezbędna czynność, która pomoże Twojej firmie sprawnie funkcjonować. Niektóre z urządzeń, wymagają dużej wiedzy technicznej. Jednak z naszą pomocą, żaden model klimatyzatora nie będzie straszny. Nasz pracownik udzieli wszystkich, niezbędnych  wskazówek i odpowie na pojawiające się pytania. W takim szkoleniu może brać udział zarówno właściciel firmy, kadra zarządzająca, jak i pracownicy. Udział tak wielu osób w tej czynności, z pewnością zaowocuje idealnym przygotowaniem się przedsiębiorstwa do każdej sytuacji. Niezależnie od tego, kto będzie w danym momencie dyspozycyjny z Twoich pracowników, obsługa klimatyzacji będzie zawsze na najwyższym poziomie. Podczas instalacji klimatyzacji, sprawdzamy jej szczelność, oraz wszystkie inne funkcje sprawności. Dzięki czemu oddamy w Twoje ręce najbardziej efektywnie zamontowaną klimatyzację.

Bezpieczna dostawa towaru

Decydując się na wykonywany przez nas montaż klimatyzacji, masz pewność także bezpiecznej dostawy towaru na miejsce. W ten sposób urządzenie nie tylko zostanie w pełni profesjonalnie zamontowane, ale również nie będzie uszkodzone podczas transportu. Z pewnością, przyczyni się to do w pełni sprawnego funkcjonowania całej instalacji. Koszt, jaki będziesz musiał ponieść za pakiet podstawowego montażu, nie jest wysoki.

Wynosi zaledwie 850 złotych netto. To naprawdę niska kwota, jeśli weźmiemy pod uwagę realnie najwyższą w branży jakość montażu klimatyzacji. Jeśli masz dodatkowe pytania, w zakresie naszej oferty, zapraszamy do kontaktu. Na naszej stronie internetowej, w zakładce „kontakt” znajdziesz nasze wszystkie dane teleadresowe. Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy najlepszą cenowo ofertę dla Twojej firmy, lub gospodarstwa domowego.

Zakres naszych usług

  • Montaż klimatyzacji
  • Serwis klimatyzacji
  • Naprawa klimatyzacji
  • Sprzedaż klimatyzacji
  • Montaż wentylacji
  • Serwis central wentylacyjnych

Montaż klimatyzacji oraz wentylacji – KRIS-WENT: Bytom, Chorzów, Kraków i nie tylko

Klimatyzacja to obecnie nieodłączne wyposażenie każdego biura, galerii handlowej oraz wszelkich innych miejsc użyteczności publicznej. Pozwala na ochłodzenie pomieszczenia, gdy za oknem panują naprawdę wysokie temperatury. Firma KRIS-WENT z siedzibą w Katowicach oferuje montaż klimatyzacji i wentylacji na terenie woj. śląskiego oraz okolic. Pracujemy w takich miastach jak m.in. Bytom, Gliwice, Jaworzno, Chorzów, czy Kraków. Stawiamy na nowoczesne urządzenia – proponujemy klimatyzatory oraz centrale wentylacyjne zarówno do mniejszych, jak i większych przestrzeni. Zajmujemy się także rekuperacją. Nasze realizacje znajdziesz w sklepach, aptekach, restauracjach, firmach oraz domach nie tylko w Katowicach, ale również w Sosnowcu, Krakowie, Opolu i Częstochowie.

Profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji

Obsługujemy zarówno Klientów komercyjnych, jak i indywidualnych. Oferujemy montaż klimatyzacji oraz wentylacji w dobrej cenie. Chętnie służymy fachowym doradztwem w doborze odpowiedniego urządzenia. Zawsze dbamy o staranne przygotowanie oferty i przekazanie wszelkich szczegółów techniczno-eksploatacyjnych. KRIS-WENT to także profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji. Naprawa rekuperatorów również wchodzi w zakres naszych usług.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta KRIS-WENT, zachęcamy do kontaktu. Swoje usługi kierujemy zarówno do mieszkańców Katowic, Sosnowca, Bytomia i innych miast w woj. śląskim, jak i Krakowa oraz okolic.