Kontakt 579 609 609

Montaż klimatyzacji Sosnowiec

Montujemy klimatyzację w Sosnowcu

Jesteśmy gotowi zapewnić Twojej firmie najlepszy na lokalnym rynku montaż klimatyzacji. Sosnowiec jest miastem w którym możemy wykonać ową usługę. Jeśli zamówisz u nas także sprzęt do klimatyzacji, dowieziemy go na uzgodnione wcześniej miejsce własnym transportem. Dzięki czemu będziemy mogli rozpocząć prace montażu w wyznaczonym uprzednio terminie. Unikniesz w ten sposób nieprzyjemnych opóźnień wykonania prac montażowych, przez co na spokojnie zaplanujesz kolejne prace inwestycyjne. Naszą propozycję kierujemy w stronę klientów prywatnych, a także firm w tym spółek prawa handlowego, oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. Nie ważne, jaki model prawny firmy prowadzisz, ważne że możesz wybrać nasze kompleksowe usługi! 

Wieloletnie doświadczenie w branży

Wśród zalet, które wpływają na fakt, że naprawdę warto nas wybrać, jest przede wszystkim nasze wieloletnie doświadczenie w branży. Podczas wykonywania przez nas usług montażu klimatyzacji, zetknęliśmy się z często bardzo trudnymi kwestiami. Jednak trzeźwość myślenia naszych pracowników i ich ogromna wiedza, jest wstanie sprostać każdemu wyzwaniu. Kiedy inne firmy bezradnie rozkładają ręce, my mówimy: da się! Przekonaj się sam o naszej skuteczności, wybierając współpracę właśnie z naszym przedsiębiorstwem.

Szybkie terminy realizacji

Nigdy wcześniej tak prosty w uzyskaniu nie był profesjonalny montaż klimatyzacji. Sosnowiec, a także Katowice czy Jaworzno są tymi śląskimi miastami, w których realizacja naszych prac przebiega bardzo sprawnie. Wynika to przede wszystkim z łatwości dojazdu naszej ekipy montażowej do usługobiorcy.

Szanujemy Twój czas, dlatego masz pewność, że dotrzymamy wcześniej ustalonych terminów realizacji montażu. Nie zawiedziemy Cię w tej kwestii! Potrafimy oszacować liczbę dni lub godzin, jakie będziemy potrzebować do wykonanej całej usługi. Jesteśmy pewni, że podobnie jak i pozostali nasi klienci, również Ty będziesz zadowolony z naszych jakości naszych usług. 

Wysoka efektywność i funkcjonalność

Dobrze dobrana i zamontowana klimatyzacja ma wiele zalet. Przede wszystkim przejawia się w wysokiej funkcjonalności, co pozwala na uzyskanie zadowalających efektów w klimatyzacji. Ponadto, będzie to widoczne również w postaci niskich rachunków za media, jak i w przypadku pozytywnych opinii pracowników oraz klientów Twojej firmy, którzy będą korzystać na co dzień z klimatyzacji.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na wszystkie, nurtujące Cię pytania, na naszej stronie internetowej, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta. Dzwoniąc pod numer telefonu: 697 536 022 uzyskasz w pełni kompleksową informację na temat naszych usług.

Zakres naszych usług

  • Montaż klimatyzacji
  • Serwis klimatyzacji
  • Naprawa klimatyzacji
  • Sprzedaż klimatyzacji
  • Montaż wentylacji
  • Serwis central wentylacyjnych

Montaż klimatyzacji oraz wentylacji – KRIS-WENT: Bytom, Chorzów, Kraków i nie tylko

Klimatyzacja to obecnie nieodłączne wyposażenie każdego biura, galerii handlowej oraz wszelkich innych miejsc użyteczności publicznej. Pozwala na ochłodzenie pomieszczenia, gdy za oknem panują naprawdę wysokie temperatury. Firma KRIS-WENT z siedzibą w Katowicach oferuje montaż klimatyzacji i wentylacji na terenie woj. śląskiego oraz okolic. Pracujemy w takich miastach jak m.in. Bytom, Gliwice, Jaworzno, Chorzów, czy Kraków. Stawiamy na nowoczesne urządzenia – proponujemy klimatyzatory oraz centrale wentylacyjne zarówno do mniejszych, jak i większych przestrzeni. Zajmujemy się także rekuperacją. Nasze realizacje znajdziesz w sklepach, aptekach, restauracjach, firmach oraz domach nie tylko w Katowicach, ale również w Sosnowcu, Krakowie, Opolu i Częstochowie.

Profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji

Obsługujemy zarówno Klientów komercyjnych, jak i indywidualnych. Oferujemy montaż klimatyzacji oraz wentylacji w dobrej cenie. Chętnie służymy fachowym doradztwem w doborze odpowiedniego urządzenia. Zawsze dbamy o staranne przygotowanie oferty i przekazanie wszelkich szczegółów techniczno-eksploatacyjnych. KRIS-WENT to także profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji. Naprawa rekuperatorów również wchodzi w zakres naszych usług.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta KRIS-WENT, zachęcamy do kontaktu. Swoje usługi kierujemy zarówno do mieszkańców Katowic, Sosnowca, Bytomia i innych miast w woj. śląskim, jak i Krakowa oraz okolic.