Kontakt 579 609 609

Serwis klimatyzacji

Zapewniamy efektywność urządzeń

Wybór odpowiedniego urządzenia to zdecydowanie zbyt mało, by cieszyć się przez długie lata wysoką sprawnością klimatyzacji. Tylko odpowiednie serwisowanie klimatyzatorów może zapewnić najwyższą jakość funkcjonowania klimatyzacji. Nasza propozycja handlowa, w ramach której mieści się także serwis klimatyzacji jest wstanie zapewnić wysoką efektywność Twoich urządzeń. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników zapewnia realizację usług naprawczych i eksploatacyjnych na najwyższym poziomie. Dbanie o sprawność klimatyzacji, ma nie tylko czysto funkcjonalną zaletę. Od sprawności urządzeń, będzie też zależało zdrowie osób, które z niej korzystają. Zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w  lokalach usługowych, czy produkcyjnych - warto zadbać o tę ważną kwestię. 

Dbamy o środowisko naturalne

Nasi pracownicy serwisu, zwracają uwagę nie tylko na podstawowe elementy składowe klimatyzatorów. Widzimy miejsca, których nie dostrzega nasza konkurencja. Dzięki czemu serwisowany u nas sprzęt, będzie mógł naprawdę bardzo dobrze funkcjonować. Prowadzony przez nas serwis klimatyzacji, przyczynia się także do zapewnienia wysokiego stanu, dbałości o środowisko naturalne. Tylko dobrze serwisowany sprzęt może spełniać wszystkie wymogi prawne i być w maksymalny sposób przyjazny dla środowiska. Jeśli zależy Ci na tym elemencie, to wiedz, że my jesteśmy wstanie pomóc, w osiągnięciu jak najlepszego poziomu dbałości o przyrodę. 

Cykliczna kontrola urządzenia

Systematyczne korzystanie z naszych usług w tym zakresie, pozwoli uniknąć bardziej zaawansowanych prac serwisowych. Cykliczna wymiana filtrów, a także dbanie o inne elementy klimatyzacji, przyczynia się do ciągłego utrzymywania klimatyzatorów w bardzo dobrym stanie technicznym. W ten sposób unikamy, bardziej skomplikowanych napraw. Nakładające się na siebie, kolejne problemy z klimatyzacją, często tylko pogłębiają problemy techniczne klimatyzacji. By temu zapobiec, naprawdę warto zadbać o systematykę przeglądów w naszym przedsiębiorstwie. Zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty handlowej.

Zalety serwisowania klimatyzacji

Stałe pilnowanie funkcjonalności klimatyzacji ma w sobie wiele zalet. Przede wszystkim zabezpieczamy się, przed możliwością powstania większych i bardziej skomplikowanych technicznie problemów z urządzeniami. Jest to bardzo ważne, gdyż na takim serwisie będziesz mógł znacznie zaoszczędzić. Łatwiejsze wady klimatyzatorów, co oczywiste - znacznie łatwiej naprawić. Dlatego naprawdę warto, poświęcić czas na systematyczne serwisowanie tych przedmiotów. Korzyści w kwestii finansów odniesiesz, korzystając z naszych usług. Nawet jeśli wada techniczna jest bardzo duża, to my i tak, będziemy mogli zaoferować Tobie najlepsze ceny za nasze usługi. 

Oferta biznesowa dla Ciebie

Nasz serwis klimatyzacji jest prowadzony przez doświadczonych pracowników. Wieloletnia działalność w branży jest gwarancją wykonania poprawnie zleconych nam zadań. Jesteśmy przekonani, że sprostamy również Twoim oczekiwaniom. Liczymy na stałą współpracę, dlatego też masz pewność uzyskania oferty biznesowej szytej na miarę Twoich potrzeb. Korzystanie z serwisu klimatyzacji zwiększa też energooszczędność klimatyzacji. Ma to oczywiste przełożenie na wysokość rachunków za media. Jak wskazuje nasze doświadczenie oraz opinie naszych klientów, można w ten sposób zaoszczędzić naprawdę duże pieniądze. Dlatego też, jest to bardzo ważny czynnik, szczególnie w restauracjach, czy sklepach wielkopowierzchniowych, gdzie korzystanie z klimatyzacji jest naprawdę znaczące. 

Oferowane przez nas usługi, w zakresie serwisowania klimatyzacji, są wykonywane na terenie całego województwa śląskiego. Nasza propozycja dociera zarówno do prywatnych przedsiębiorstw, instytucji państwa, a także klientów indywidualnych. Nasz serwis klimatyzacji może sprostać różnego rodzaju klientom i indywidualnym potrzebom. Jeśli szukasz najlepszego w okolicy serwisu klimatyzacji, to gwarantujemy, że lepiej trafić nie mogłeś! Już dziś możesz skontaktować się z naszym biurem, gdzie otrzymasz odpowiedzi na szczegółowe pytania i dostaniesz najlepszą ofertę współpracy. Czekamy na telefon lub e-mail, właśnie od Ciebie!

Zakres naszych usług

  • Montaż klimatyzacji
  • Serwis klimatyzacji
  • Naprawa klimatyzacji
  • Sprzedaż klimatyzacji
  • Montaż wentylacji
  • Serwis central wentylacyjnych

Montaż klimatyzacji oraz wentylacji – KRIS-WENT: Bytom, Chorzów, Kraków i nie tylko

Klimatyzacja to obecnie nieodłączne wyposażenie każdego biura, galerii handlowej oraz wszelkich innych miejsc użyteczności publicznej. Pozwala na ochłodzenie pomieszczenia, gdy za oknem panują naprawdę wysokie temperatury. Firma KRIS-WENT z siedzibą w Katowicach oferuje montaż klimatyzacji i wentylacji na terenie woj. śląskiego oraz okolic. Pracujemy w takich miastach jak m.in. Bytom, Gliwice, Jaworzno, Chorzów, czy Kraków. Stawiamy na nowoczesne urządzenia – proponujemy klimatyzatory oraz centrale wentylacyjne zarówno do mniejszych, jak i większych przestrzeni. Zajmujemy się także rekuperacją. Nasze realizacje znajdziesz w sklepach, aptekach, restauracjach, firmach oraz domach nie tylko w Katowicach, ale również w Sosnowcu, Krakowie, Opolu i Częstochowie.

Profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji

Obsługujemy zarówno Klientów komercyjnych, jak i indywidualnych. Oferujemy montaż klimatyzacji oraz wentylacji w dobrej cenie. Chętnie służymy fachowym doradztwem w doborze odpowiedniego urządzenia. Zawsze dbamy o staranne przygotowanie oferty i przekazanie wszelkich szczegółów techniczno-eksploatacyjnych. KRIS-WENT to także profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji. Naprawa rekuperatorów również wchodzi w zakres naszych usług.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta KRIS-WENT, zachęcamy do kontaktu. Swoje usługi kierujemy zarówno do mieszkańców Katowic, Sosnowca, Bytomia i innych miast w woj. śląskim, jak i Krakowa oraz okolic.