Kontakt 579 609 609

Serwis klimatyzacji Sosnowiec


Chcesz mieć pewność, że proces wymiany i chłodzenie w Twoim klimatyzatorze przebiega bez zakłóceń? Wezwij fachowców! Decydując się na serwis urządzeń przeprowadzany przez specjalistów takich jak my, masz pewność, że urządzenie będzie działało bez zarzutu przez wiele lat!

Dlaczego warto zrobić przegląd klimatyzatora nie tylko wtedy, gdy coś się w nim zepsuje? Podczas świadczenia usługi serwisu czyścimy i dezynfekujemy instalację, czyli pozbywamy się kurzu, bakterii i innych mikroorganizmów, które wpływają na złą jakość powietrza oraz mogą powodować różne uczulenia czy choroby. Ponadto sprawdzamy, jak działają wszystkie układy, instalacje oraz połączenia elektryczne. Po wizycie naszej ekipy możesz być pewien, że sprzęt, z którego korzystasz, jest dobrze oczyszczony i działa bezawaryjnie.

Chcesz zaoszczędzić na kosztach użytkowania klimatyzacji? Zapewnij jej regularny serwis, ale nie na własną rękę, tylko z pomocą specjalistów! W Sosnowcu możesz skorzystać z naszego fachowego wsparcia!

Zakres naszych usług

  • Montaż klimatyzacji
  • Serwis klimatyzacji
  • Naprawa klimatyzacji
  • Sprzedaż klimatyzacji
  • Montaż wentylacji
  • Serwis central wentylacyjnych

Montaż klimatyzacji oraz wentylacji – KRIS-WENT: Bytom, Chorzów, Kraków i nie tylko

Klimatyzacja to obecnie nieodłączne wyposażenie każdego biura, galerii handlowej oraz wszelkich innych miejsc użyteczności publicznej. Pozwala na ochłodzenie pomieszczenia, gdy za oknem panują naprawdę wysokie temperatury. Firma KRIS-WENT z siedzibą w Katowicach oferuje montaż klimatyzacji i wentylacji na terenie woj. śląskiego oraz okolic. Pracujemy w takich miastach jak m.in. Bytom, Gliwice, Jaworzno, Chorzów, czy Kraków. Stawiamy na nowoczesne urządzenia – proponujemy klimatyzatory oraz centrale wentylacyjne zarówno do mniejszych, jak i większych przestrzeni. Zajmujemy się także rekuperacją. Nasze realizacje znajdziesz w sklepach, aptekach, restauracjach, firmach oraz domach nie tylko w Katowicach, ale również w Sosnowcu, Krakowie, Opolu i Częstochowie.

Profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji

Obsługujemy zarówno Klientów komercyjnych, jak i indywidualnych. Oferujemy montaż klimatyzacji oraz wentylacji w dobrej cenie. Chętnie służymy fachowym doradztwem w doborze odpowiedniego urządzenia. Zawsze dbamy o staranne przygotowanie oferty i przekazanie wszelkich szczegółów techniczno-eksploatacyjnych. KRIS-WENT to także profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji. Naprawa rekuperatorów również wchodzi w zakres naszych usług.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta KRIS-WENT, zachęcamy do kontaktu. Swoje usługi kierujemy zarówno do mieszkańców Katowic, Sosnowca, Bytomia i innych miast w woj. śląskim, jak i Krakowa oraz okolic.