Kontakt 579 609 609

Serwis wentylacji

Najlepsi fachowcy

Wybór sprawnego urządzenia, przeznaczonego do wentylacji, to zaledwie pierwszy krok w procesie efektywnego wykorzystywania tego rodzaju urządzenia. Kolejnym, równie ważnym krokiem jest wybór solidnego serwisu wentylacji. Wychodzą naprzeciw potrzebom, ale też oczekiwaniom klientów powołaliśmy do życia w pełni profesjonalny serwis wentylacji. W naszej firmie pracują przede wszystkim doświadczone osoby. Wysoki poziom wiedzy oraz realizacja nawet najbardziej skomplikowanych napraw wentylacji, jest gwarancją odniesienia sukcesu. Jeśli chcesz wybrać, najlepszy serwis wentylacji, to lepiej trafić nie mogłeś – to właśnie nasza firma wiedzie prym w branży! 

Działamy na terenie Śląska

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, dlatego jeśli prowadzisz firmę z tego rejonu, warto abyś poznał więcej szczegółów naszej oferty. Każdy klient ma inne potrzeby i wymagania, dlatego możesz z łatwością omówić wszystkie szczegóły zadania, które chcesz nam zlecić, zarówno poprzez telefon, jak i drogą e-mailową. Nad całością procesu realizacji usługi, czuwają nasi doświadczeni konsultanci klienta. Przy ich pomocy, będziesz mógł wybrać realnie najlepszą ofertę, która jest korzystna zarówno pod kątem jakości wykonanej dla Ciebie usługi, jak i w kwestii finansowej. Oferujemy w pełni kompleksową ofertę, dlatego też naprawdę warto ją wybrać. W swoim dorobku posiadamy już mnogą liczbę wykonanych usług, z których są zadowoleni nasi usługobiorcy. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do tego grona wystarczy, że się do nas zgłosisz!

Dbamy o środowisko!

Korzystanie z naszego serwisu wentylacji przekłada się także na środowisko naturalne. Tylko sprawnie działająca wentylacja, jest wstanie sprostać zaleceniom środowiskowym. Dlatego też, jeśli zależy Ci na dbaniu o środowisko, a co za tym idzie o dbanie o przyszłości następnych pokoleń, powinieneś zadbać o sprawnie działającą wentylację. Przyniesie ona też dobre samopoczucie dla osób przebywających w pomieszczeniach, gdzie jest ona wykorzystywana. Z pewnością pracownicy oraz klienci Twojej firmy, odczują zalety sprawnie działającej wentylacji. Dbamy o każdy szczegół instalacji, dlatego masz pewność, że wybierasz najlepszą na rynku propozycję.

Przystępne ceny serwisu wentylacji

Świetnie rozumiemy, jak ważna dla Twojej firmy jest pełna optymalizacja kosztów – przecież my też prowadzimy działalność gospodarczą. Wiemy zatem, że tylko współpraca polegająca na obopólnych korzyściach staję się efektywna. Dlatego też możemy zaproponować Twojemu przedsiębiorstwu, najbardziej dogodne warunki finansowe za naszą współpracę. Cechą charakterystyczną serwisu wentylacji, jest konieczność cyklicznego korzystania z jego usług, datego liczmy na naszą długofalową współpracę. Taką prowadzimy już z wieloma firmami, dzięki czemu otrzymują one od nas, bardzo korzystne warunki korzystania z całego wachlarza usług serwisu. Również Twoje przedsiębiorstwo może dołączyć do grona tych firm. Daj nam znać, że chcesz korzystać z profesjonalnych usług serwisu, w bardzo dobrej cenie. Wystarczy, że do nas napiszesz, albo zadzwonisz pod numer telefonu: 697 536 022. 

Rzetelność i profesjonalizm

Kiedy zabieramy się za realizację konkretnego zadania, wykonujemy je zawsze w 100%. Nie zostawiamy na boku, żadnych problemów wentylacji. Dzięki czemu, nie będziesz musiał co chwilę korzystać z naszych usług. Mamy przekonanie, że każdą usługę należy wykonać szybko i w pełni profesjonalnie. Szanujemy Twój czas, dlatego nasz serwis wentylacji jest w pełni rzetelny. Poprzez co nasi klienci, doceniają nasze starania i cieszą się ze sprawnie działającej wentylacji, której nie trzeba co rusz naprawiać. Wiemy, że również Twoja firma zasługuje na wybór najlepszego serwisu wentylacji. Jeśli nie miałeś dotychczas do czynienia z naszym przedsiębiorstwem, czas najwyższy to zmienić! 

Korzystaj z najlepszych rozwiązań serwisowych, które realizujemy przy użyciu najnowocześniejszych w branży technologii. Nasi pracownicy zatroszczą się o Twoją wentylację, dzięki czemu będziesz mógł w spokoju zająć się rozwojem swojej firmy. Nasza oferta jest dostępna zarówno dla prywatnych firm, instytucji państwowych, jak i klientów indywidualnych. Posiadamy duże doświadczenie, w realizacji usług serwisowych, dla każdego z przedstawionych wcześniej typów klientów. Dzięki nam otrzymasz, w pełni fachowo wykonaną usługę serwisową.

Dezynfekcja

Nasz firma zajmuje się również odkażaniem central wentylacyjnych certyfikowanym autoryzowanym środkami do dezynfekcji. Usługa wykonywana zgodnie z zaleceniami sanpiedu oraz dedykowana szczególnie dla służby zdrowia.

Zakres naszych usług

  • Montaż klimatyzacji
  • Serwis klimatyzacji
  • Naprawa klimatyzacji
  • Sprzedaż klimatyzacji
  • Montaż wentylacji
  • Serwis central wentylacyjnych

Montaż klimatyzacji oraz wentylacji – KRIS-WENT: Bytom, Chorzów, Kraków i nie tylko

Klimatyzacja to obecnie nieodłączne wyposażenie każdego biura, galerii handlowej oraz wszelkich innych miejsc użyteczności publicznej. Pozwala na ochłodzenie pomieszczenia, gdy za oknem panują naprawdę wysokie temperatury. Firma KRIS-WENT z siedzibą w Katowicach oferuje montaż klimatyzacji i wentylacji na terenie woj. śląskiego oraz okolic. Pracujemy w takich miastach jak m.in. Bytom, Gliwice, Jaworzno, Chorzów, czy Kraków. Stawiamy na nowoczesne urządzenia – proponujemy klimatyzatory oraz centrale wentylacyjne zarówno do mniejszych, jak i większych przestrzeni. Zajmujemy się także rekuperacją. Nasze realizacje znajdziesz w sklepach, aptekach, restauracjach, firmach oraz domach nie tylko w Katowicach, ale również w Sosnowcu, Krakowie, Opolu i Częstochowie.

Profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji

Obsługujemy zarówno Klientów komercyjnych, jak i indywidualnych. Oferujemy montaż klimatyzacji oraz wentylacji w dobrej cenie. Chętnie służymy fachowym doradztwem w doborze odpowiedniego urządzenia. Zawsze dbamy o staranne przygotowanie oferty i przekazanie wszelkich szczegółów techniczno-eksploatacyjnych. KRIS-WENT to także profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji. Naprawa rekuperatorów również wchodzi w zakres naszych usług.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta KRIS-WENT, zachęcamy do kontaktu. Swoje usługi kierujemy zarówno do mieszkańców Katowic, Sosnowca, Bytomia i innych miast w woj. śląskim, jak i Krakowa oraz okolic.