Kontakt 579 609 609

Centrale wentylacyjne

Najlepsze rozwiązania na rynku!

Jeśli szukasz najlepszych na rynku rozwiązań w kwestii wentylacji, to nasza oferta na pewno będzie dla Ciebie pomocna. Centrale wentylacyjne, które znajdują się w naszej propozycji cechują się przede wszystkim wysoką jakością i niezawodnością w użytkowaniu.. Są wykonane z najlepszych materiałów i tworzyw, dzięki czemu masz pewność wieloletniego użytkowania zakupionego urządzenia. Posiadamy różne centrale wentylacyjne, co zapewnia możliwość ich dopasowania do Twoich indywidualnych wymagań. Wiemy, że każdy budynek jest inny i wymaga użycia indywidualnych rozwiązań. 

Korzyści finansowe

Nasi doświadczeni pracownicy, pomogą Ci w doborze kompleksowej oferty. Będzie to wiązało się również z korzyścią finansową. Zarówno związaną z cenami za urządzenia, jak i późniejszą oszczędnością energii, podczas użytkowania centrali. Zintegrowane systemy zarządzania tego rodzaju produktem, ułatwią pracę osobom, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z pracą na takich urządzeniach. Jesteśmy przekonani, że również Twoja firma może dołączyć do grona zadowolonych klientów, naszego przedsiębiorstwa. Jeśli masz pytania, dotyczące funkcjonalności urządzeń, czekamy na Twój kontakt pod numerem telefonu: 697 536 022. Odpowiemy na wszystkie pytania, a razie potrzeby podpowiemy, jaki konkretnie model centrali wentylacyjnej powinieneś wybrać.  

Profesjonalny mon 

Bardzo dobrze rozumiemy potrzeby wszystkich naszych klientów. Dlatego też, nasza propozycja biznesowa nie sprowadza się wyłącznie do sprzedaży efektywnych w działaniu urządzeń. Centrale wentylacyjne wymagają w pełni profesjonalnego montażu. Wybierając naszą ofertę, możesz skorzystać również z takiej możliwości współpracy. Nasi doświadczeni w kwestii montażu urządzeń wentylacyjnych pracownicy, są wstanie sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom. Załoga naszej firmy to przede wszystkim praktycy. Kładziemy duży nacisk, na uzyskanie jak najlepszych efektów w montażu. Przekłada się to potem na łatwość użytkowania centrali wentylacyjnych. 

Na pewno chcesz, żeby zamówiony przez Ciebie produkt działał w pełni sprawnie, dlatego musi być on zamontowany w bardzo profesjonalny sposób. Zajmij się rozwojem swojej firmy, a nam zostaw montaż centrali wentylacyjnej. Jesteśmy pewni, że tak jak inni klienci naszego przedsiębiorstwa, także Ty będziesz w pełni usatysfakcjonowany naszą pracą. W razie potrzeby, możesz skorzystać z usług naszego serwisu. Oferujemy profesjonalne i szybkie naprawianie urządzeń wentylacyjnych, a także systematyczne przeglądy, które przyczynią się do wieloletniego korzystania z zakupionych wcześniej produktów.

Dezynfekcja 

Nasz firma zajmuje się również odkażaniem central wentylacyjnych certyfikowanym autoryzowanym środkami do dezynfekcji. Usługa wykonywana zgodnie z zaleceniami sanpiedu oraz dedykowana szczególnie dla służby zdrowia.

Zakres naszych usług

  • Montaż klimatyzacji
  • Serwis klimatyzacji
  • Naprawa klimatyzacji
  • Sprzedaż klimatyzacji
  • Montaż wentylacji
  • Serwis central wentylacyjnych

Montaż klimatyzacji oraz wentylacji – KRIS-WENT: Bytom, Chorzów, Kraków i nie tylko

Klimatyzacja to obecnie nieodłączne wyposażenie każdego biura, galerii handlowej oraz wszelkich innych miejsc użyteczności publicznej. Pozwala na ochłodzenie pomieszczenia, gdy za oknem panują naprawdę wysokie temperatury. Firma KRIS-WENT z siedzibą w Katowicach oferuje montaż klimatyzacji i wentylacji na terenie woj. śląskiego oraz okolic. Pracujemy w takich miastach jak m.in. Bytom, Gliwice, Jaworzno, Chorzów, czy Kraków. Stawiamy na nowoczesne urządzenia – proponujemy klimatyzatory oraz centrale wentylacyjne zarówno do mniejszych, jak i większych przestrzeni. Zajmujemy się także rekuperacją. Nasze realizacje znajdziesz w sklepach, aptekach, restauracjach, firmach oraz domach nie tylko w Katowicach, ale również w Sosnowcu, Krakowie, Opolu i Częstochowie.

Profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji

Obsługujemy zarówno Klientów komercyjnych, jak i indywidualnych. Oferujemy montaż klimatyzacji oraz wentylacji w dobrej cenie. Chętnie służymy fachowym doradztwem w doborze odpowiedniego urządzenia. Zawsze dbamy o staranne przygotowanie oferty i przekazanie wszelkich szczegółów techniczno-eksploatacyjnych. KRIS-WENT to także profesjonalny serwis klimatyzacji i wentylacji. Naprawa rekuperatorów również wchodzi w zakres naszych usług.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta KRIS-WENT, zachęcamy do kontaktu. Swoje usługi kierujemy zarówno do mieszkańców Katowic, Sosnowca, Bytomia i innych miast w woj. śląskim, jak i Krakowa oraz okolic.